bugün

Klarnet reiz her gece yazmadan duramaz buraya.
Filmi çıkarsa izlerim kusura bakma koala.
yemeği yemiş, eşine sarılıp film izlemiş, çocukları yatırdıktan sonra o herife sarılıp uyumuşsundur çoktan. bana aşkı unutturduğun ve kalbimi enkaz haline getirdiğin için çok teşekkür ederim. sayende yalnız ölecek olsam da dert etme, git kocanla tatile çık, eğlen. boşver.
Özet geçer misin koalacım.
meme at...
Tüm aşk şarkıları sana yazılmış olamaz değil mi?
ananı sikeyim. köpeğe siktirdin kendini sonra da küçük bir liseliyle aldattın beni. pedofili karı seni.
Sen okuma ayı!.

Swh...
Koala ne yazmış? Yeni uyandım tek gözle okumaya imkanlarım el vermedi
Mevzu onun bunu okuması değil, mevzu bunu okurken onun artık “başkasıyla evli bir kadın” olmuş olması.
Durumumuz yoktu okuyamadık dostum ama Allah kavuştursun diyeyim.

Sanırım öyle bir şeyler.
bunu okuyorsa, yazanın cenaze namazı yakında kılınır diye düşünülmüyor diyemeyiz.
kusura bakma guzellik arabam evim var deyince bir elektriklenme hissetmiştim. ama beni tavlamak için yalan söylediğini anladım ve bunu yüzüne vurmak istemedim ve görüşmemi o yüzden kestim.
En az 3 çocuk panpa.
Uyumasaydın konuşurduk..
Seni dinliyorum gözlerim kapalı.
Bazen hayırsız olduğumu ya da iki yüzlü olmaya başladığımı düşünüyorum. Ama ne yapayım elimden geleni yaptım ve yapıyorum sana karşı. Senin yaptığını ben yapmış olsam sen ne yapardın benim için diye düşünüyorum. Cevap bulamıyorum ve nalet olsun ki hayat devam ediyor...
keşke sevgilim olsaydın.
Canım benim, bir daha Dünya'ya gelseydim seninle evlenip seni mutlu etmek için uğraşmak isterdim.
Veya bir zaman makinem olsaydı üniversite yıllarına dönüp seninle aynı bölümde olmak için klasik arkeoloji okumak isterdim.

Her sabah seninle uyanmak, kokunu içime çekmek, o güzel yüzünden öpmek, o mis kokulu saçlarını okşamak bu dünya'da cenneti yaşamak gibi bir şey olurdu.

Ama bu mümkün değil, hem benden 7 yaş büyüksün hem de evlisin. Mutlu da görünüyorsun. Tanrı mutluluğunu bozmasın bitanem.

Ben seni böyle de severim. Sana hissettirmeden, kimseye en ufak bir zarar vermeden...

Bir film vardı, bilmem hatırlar mısın? Adam kadının fotoğrafına aşık oluyordu ve kadın şıp diye karşısına çıkıyordu bir gün. Adamı fotoğrafına bakarken görüyordu. O da seninle alakası yok ben fotoğrafına aşığım diyordu. Kadın da ama o benim diyordu. Benim sana olan aşkım da biraz buna benziyor. Ben senin sesine, yazılarına, fotoğraflarına ve bende bıraktığın güzel izlere aşığım.

Pandemi döneminde tanıştım seninle. Sesini bir radyodan duydum. Uzun süre instagram'ına bakmadım bile. Ben bir kere sana aşık olmuştum canım. O ses notre dame'ın kamburuna ait olsaydı ona da aşık olurdum, yani o ses Senin gibi dünya güzeli bir kadına ait olmasaydı da yine severdim seni.
Bunu da okumayı ver. Yaz yaz nereye kadar.

(bkz: Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi)
Seni çoktan unuttum. Ne güzel karılar varmış yahu...
Zeki Müren de sizi görecek mi ?
Teşekkürler hayatımız boyunca bize bayramı farklı hissettirmeyen canım ailem ve artık dönüşü olmayan kırıklıklar, geçmiş, heveslerim ve umutlarım. Artık gözyaşım değil boğazımı acıtan tek bir yutkunmasınız.
Ölmek ve hiç var olmamış olmak istiyorum.
Teşekkürler bıraktığınız burukluklar için.
görsel
(#46955157)
Katılıyorum.

Ve aynısından istiyorum.

Öyle yazacaktım vazgeçtim.