bugün

Ne yazsam farketmez, okuyacak olmayınca, denilesi.
tam bir şeyler yazacağım sonra salla diyorum.
okusa da nereden bilecek benim kim olduğumu?
Sana dair yazacağım tek harfi haketmiyorsun. Söylediğim her cümleye kulağını tıkayıp ben yokmuşum gibi devam eden birisine ne yazayım amk.
Daha önce başka biri için yazmıştım bu başlığa. Şimdi başka biri için yazmak garip geliyor. Eminim ki bir başka biri için daha yazacağım. Paradoksa girdim allahını seven çıkarsın.
(bkz: kezban detected)
Bir ömür "keşke" ve "acaba" arasında yaşayacaksın, kollarımın arasında yaşamak varken.

Kendine dahi kabul ettiremesen de bunu, her gün için içini kemiriyor bitmek bilmeyen şüpheyle.

Geri dönecek gemilerin külleri de dibe vurdu bendeki değerin gibi.

Ne yaparsın, dünya bir okul, hayat bir ders...
seni gördüm geçenlerde rüyamda, bunu sana yazmıyorum, konuşmamız için bir bahane olarak da kullanmıyorum fark ettiysen. konuşamayız da zaten ama umarım iyisindir, umarım her şey dilediğince olmuştur hayatında.
Severek ayrılanlar bilirler ayrılığı
Sen benim eş ruhumsun
Unutmuş olsan hissederdim
Unutmuş olsan yanımda durmazdı her sabah hayalin
Seni görmek için geri geldim
Sen gideli çok olmuş
Nereye gidersen git
Çantanda bir resmim aklında gülüşüm olsun
Ben seni gerçekten sevdim
Bitmez demiştim bitmedi..

https://youtu.be/EyjAEIh3hRI
Taşı sıksam suyunu çıkartırım ancak çok yorgunum, yoruldum.
Bayramdır dedim. Geçmişteki Yaşanmışlıkların hatrına sana bayram mesajı yazdım. En içten dileklerimle kutladım. Ama sen onca zaman birbirimize yazmamış olsakta, bir hal hatır sormaya bile tenezzül etmedin. Kesip atar gibi duygusuzca bir mesajla mesajıma yanıt verdin. Yazıklar olsun ki sevmeye değmezmişsin. Gerçek yüzünü daha iyi anlamış oldum ...
bizi sonsuza dek birleştirmiş olan bu manevi zincirin, git gide boğazıma dolandığını bilmeni isterim. her şeye rağmen, her gün geçmişi unutarak ve umutla başladığım günümün, aynı acıların hiç azalmadan ve artmadan aynı iradeyle yaşanmasına şahit olan birer kabusa dönüşmesinden bıktım artık. tüm bedenim çürüse bile, bu hayal kırıklığı ve değersizliğin acısı dinmeyecek gibi geliyor bana. hayatımdan gelip geçen hiçbir hüzün bu acıya denk değil. neyse ki, gün doğunca ben yine umutla dolmuş olacağım. en azından yaşayacak kadar
Okumasını gerektirecek düşüncelerim ve duygularım yok artık.
duygularımı ifade edecek kadar gücüm kalmadı.
Siktir lan yalancı pezevenk okuyosan da senin.. o yüzsüz okuyodur buraları sonra da gidip ezik sevgilisine reddit linki atıyodur güldürmek için. Benden büyük ah aldın sadece bunu bil.
Söylediğim şeylere inanma sakın.
sana söyleyecek çok sözüm var ama artık ne söyleyecek takatim kaldı ne de yazacak. söylemek istediğim yalnızca, senin yanlışını bana da yaptırmak istediğin zaman anlamıştım nasıl biri olduğunu.(o kadar da kurtarmaya çalıştık yine de yaranamadık.)
Gelme gibi bir düşüncen varsa gelme.
Hayatımın içine sıçtım senin yüzünden keşke hiç karşılaşmasaydım senle hayatımın a..koydun resmen. Neyse hakkımı helal etmiyorum sana bunu bil. Bana bi hayat borçlusun obur tarafta alacakliyim send3n.
https://youtu.be/-vw3t2jDHDo
Okumuyor ama düşünelim yine de...

Salak olmasaydın çok mutlu olacağını bilirdin, pişman olacağın insanlarla tanışmazsın umarım. Yarın yaz bana bugün olanları beğenmedim.
Sen yolunu çizdikten sonra bende yolumu çizdim. Bunu sen seçtin.
seni çok sevdiğim için mi ihanet ettin.
Bize ne oldu anlat.. Anlat ki her zaman ki gibi çözelim. Anlat ki hayallerimizi yitirmeyelim. Anlat ki bileyim. Kalbim acıyor sevgilim anlat nolursun..
gel de gayrı şu gönlüm murada ersin.
bugün senin günün. her şey gönlünce olsun.