bugün

Umarım...
işimiz, şansa kalmış, öyleyse denilesi
Her şey için çok geç artık. Hiçbir şeyin önemi yok. Ne acı.
Kendimden iki yaş küçük bir çocuğu hayatıma almam aptallıktı..Akıl başta falan değil yaşta !
Seninle neredeyse bir aydır konuşamıyoruz. O kadar çok ihtiyacım var ki sana. Seninle konuşurken senin kıymetini bilememişim. Oysaki sen benim için her şeymişsin. Yazdıklarımı okuma ihtimalin yok biliyorum ama şunu bil ki seni çok özlüyorum.
Filizlerin dallanıp çiçek açacak bunu kurak bir arazide başaracağız.
seni seviyorum ama bundan haberin yok gerçi bilsen ne tepki verirdin kim bilir vereceğin tepkiyi tahmin ettiğim için sana hiç bir zaman açılamayacağım belli ki bu unutmam kalbime gömmem gereken bir aşk ama o kadar kolay değil işte. unutmak.
Uzun zamandır birbirinden tamamen ayrılmış, kopmuş istanbul'un iki yakası gibiyiz.

Birbirimizden ayrı; Ne Anadolu yakasının bir esprisi var artık, ne Avrupa yakasının bir cazibesi.

Gel Avrupa yakam, yine otur karşıma.
Biz birlikteyken güzel ve anlamlıyız.

Sıradan olmayalım.
Biz özeldik, özel ve anlamlı kalalım.
Ne Budapeşte, Viyana olmanın bir anlamı; ne iskenderiye, Semerkand, Kudüs olmamın bir gereği var..
görsel
imkansız olduğunu biliyorum, ama seni halen çok istiyorum. Yüzünü görmeye, sesini duymaya, sana dokunmaya ihtiyacım var. Yanında olmak istiyorum. Yanımda olmanı istiyorum...
Sen gönlüme girecektin benden gitmeyecektin...
o gün ısrarla konuşmadım,kusura bakma.etrafındakilerden,beni sana kötülemelerinden çekindim.
belki bir daha karşılaşmayacağız.
uzaktan tatlı tatlı seyrettim ,gülüşün aklımda kalacak.
her fırsatı bilerek kaçırdım.

hoşçakal kara gözlüm
Ben, bu başlığı ne zaman görsem üzülüyorum biraz.

Ölen birinin ardından falan yazıyorsanız tamam da diğer türlüsü saçma geliyor bana.

Buraları hiç okumayacak insana neyin mesajını veriyorsunuz? Hayat gerçekten o kadar uzun değil. Kendisine yazın olm ne olur yani?

Küfür mü ediyorsunuz sanki? Ekseriyetiniz nasıl özlediğinizi nasıl sevdiğinizi anlatıyorsunuz. O zaman ona yazın ekmeğinizi mi alacak elinizden? Yazın babako terslerse bana yazın dertleşiriz. Zaten maksimum 2 3 seneye unutursunuz. insan, Bi ömür sevecek kadar vefalı ni yaratık değil.
on saatte mavi tik anca gelir.
varlığın öylesine güzel ki hiçbir kelime hiçbir ifade şekliyle anlatılamayacak kadar. özleminin tarifsizliği, zorluğu ve güzelliği de bundandır. seni tanıdıktan sonra senin olmadığın, seni tanımadığım zamanlar ne kadar korkunç geliyor bir bilsen. çok özledim seni çok. canımda hissediyorum seni... her şeyimle, her şeyini.
Sayısız hevese, sayılı nefes harcadın. Herkese yetiştin kendine geç kaldın. Değdi mi?
Ben sana dedim, 1 kere biter ise dönmem. Bunu bilerek bitirdin. Kalkmış bana bir çok şey söylüyorsun tamam. Peki hiç mi düşünmedin Umut ne halde olacak? Bilmiyor musun benim biteceğimi, yitip gideceğimi? Ama iyi oldu aslında. Eski ben oldum sayende teşekkür ederim sana. Düşünmek için çok zamanım oldu. Bunun için özellikle ayrı teşekkür ederim. Sen hayatında böyle mutlusun gördüm. Kalkmış sende istersen devam ederiz diyorsun mesajının sonunda, kalsın. Mutluluğun daim olsun bozmak istemem. Kendine iyi bak, ben oyuncak değilim.
Seni ne zaman beni bulacağımı bilmiyorum ama söylemek istediğim bir şey var, seni ölene kadar bekleyeceğim. Seni seviyorum.
Bana laf sokma artık, her platformdan bir şekilde mesajlaşmaya devam etmek yeterince çılgınlık zaten. Ama rica ediyorum laf sokma.
Keşke hiç karşılaşmasaydık, hiç sevmeseydim seni, çok pişmanım seni sevdiğime. Hayatım keşke bu kadar erken mahvolmasaydı senin yüzünden, neden karşılaştık ki ?
bu kadar yakınken aynı zamanda bi o kadar da uzak oluşumuz çok garip. geçmişteki heyacan dolu hayallerde hep güzel bi ihtimal varken bize dair, şimdi o hayali eskisi kadar yaşamak istemediğimi de biliyorum. ister gibi ki burdaki gibi çok kırıcı oluşunu, olmasa da olur gibi duruşunu görebiliyorum. hayatında hiçbir şeyi de zaten tam anlamıyla istemediğini biliyorum. istediğindim, istemediğin olmuşluğum da çok var. bu yüzden bin yıl yaşayacak olsam dahi, bir gün olsun yanında yokum söz veriyorum.
Siktirgit okuma. Ben sana diyeceklerimi aylarca kendime söyledim.
Kapıma geleceksin. Kapıma.
Senin için neler hissettiğimden haberin olmadığı gibi bir başkası için aynı şekilde hissedemeyeceğimden de haberin olmayacak. Olsun. Sana hissettiklerimin verdiği mutluluk ömür boyu yeter bana..
bu saatten sonra gelsen de olur, gelmesen de. Çok fark etmiyor.