bugün

yılmazı telegramdan silecesin bebişim.

zalım yılmaz.
Bazen aklıma aşırı yoğun şekilde geliyorsun ve o an içime bir çökme geliyor, içim daralıyor derin derin nefes almaya başlıyorum. Bunların nasıl üstesinden geleceğim hakkında hiçbir fikrim yok. Adı özlem mi, anılar mı, yaşanmayan hayaller mi, hakedilmeyen hareket ve sözler mi inan hiç bilmiyorum ama hala aklımda varsın ne yazık ki. Seni aklımdan hafizamdan eritmek için çok uğraşıyorum umarım bir gün bunu başarabilirim.
Senden nefret ediyorum!
hiçbirini hak etmedim, mutluluklaaaaar
okuyun o zaman ergen tayfası.
okumayanı okurlar,
okutmayanı da okurlar
okuyanı okuturlar
okutanları da birileri okutmuştur.
seninkini okumayan illa ki birininkini okur,
“Kim o, deme boşuna,
Benim, ben.
Öyle bir ben ki gelen kapına,
Baştan başa sen.”
Sana asla elveda diyemedim. Gamsızımdır fazlasıyla ama konuya sen dahilsin, sen hakkında duygularım hala ilk günkü gibi.
ikimizde neden başlayıp neden bittiğini biliyoruz. Bana ahlâk dersi verecek son kişi olman ise senin açmazın.
Sana beddua etmiyorum çünkü kendine saygısı olan bir kız senin yanında 3 aydan fazla durmaz. içimde öyle rahat işte.
ben seni niye tanıdım ki.
seni zükeyim bana bişey olmasın.
Yazılacak birşey kalmadı zaten.
Insanlar işine geleni görür, duyar vee anlamak istediğini anlar her ne kadar götünüzü yırtsanız dahi.
o yüzden buradayım. okusa bittik.
okumayacaksa yazmıyorum.
Hehehe nasılsa okumayacaksın, sana bir şey söyleyeyim mi kimseye tahammülümün olmadığı bu zamanlarda sen konuşsan seni sabah akşam dinlerim.
Olsaydın bugün 6 yıl olacaktı
Sen olmadın biz olmadık
Sevseydin yine aşk olacaktı
Sevmedin ne aşk kaldı bana ne sevda
Gerçi bende sevda bitmez
Sen olmasan da tükenmez
Geçen yılların ardından
Bakmadan ömrüm bitmez
Kocaman bir altı yıl
Seni sevmekle geçti
Unuttum derken birden
Yine aklıma geldin
Arasam olmaz gel desem olmaz
Sen de gelsen sana yakışmaz
Böyle gider bir son bulmaz
Bu dertle de başa çıkılmaz
Sigaraya yine başladım
Biliyorum yanımda olsan çok kızardın
Keşke biraz daha kızsaydın bana
En azından sen olsaydın
Sen olmadın biz olmadık
Derde çare bulamadık
Hem üzüldük hem ağladık
Altı yılı geride bıraktık..
seni hiçbir zaman sevmedim, seninleyken hiçbir zaman rahat etmedim, söylediğim sevgi sözcüklerinin hepsi yalandı.
Bu saatlerde seninle balkonumuzda oturup birbirimizi izlerdik. Sen gittiğinden beri sabahlara kadar yalnız oturuyorum o balkonda. Bana söylediklerini düşünüyorum. Seni özlüyorum. Bunu tüm hücrelerimle söylüyorum. Keşke geç olmadan anlayabilme şansın olsa keşke geç olmadan birbirimizin olabilsek.
Yokluğunda sen sanıp kimlere aşk dedim bir bilsen tutamazdın kendini... demek isterdim ama zaten sen değil miydin giderken umarım benden daha iyi, daha güzel birisi çıkar karşına diyen? Zerre umrunda olmaz biliyorum. Neyse umarım senin de karşına adam gibi adam olan biri çıkar.
pişman olma.
Biz de kendimizi derbeder sanıyoruz amk. Abi bakar mısın ne dertler var kadın kedisi yastığına işedi diye poposuna vurmuş ve ona kızmış. Off ulan off bu gece de senin için yakıyorum necla...
Erkek yazarlar genelde küfürle bitirmiş ulan vaşaklar madem bu kadar çok seviyordunuz neden başkalarına yar ettiniz sevdiklerinizi sabah sabah sinirlerimi ziplattiniz.
Allah belanı versin. bir insana ve bir ilişkiye ancak bu kadar emek harcanabilirdi ama karşılığında senelerdir gördüğüm tek şey sorumsuzluk ve yalnız hissettirilme oldu. Aptal olduğum için hala hayatıma seninle devam etmek istiyorum ve bunun için senin de emek vermene çok ihtiyacım var. Tekrar allah belanı versin.
Mutlu ol sende ne diyeyim.