bugün

alın teriyle alınmıştır.
zaten normalide bu değil midir? çok yüksek model cep telefonu olup acayip düşük insan kaynıyor sokaklar. hiç dert edilcek durum değildir. cep telefonu modeline göre geleceğin şekillenmiyor sonuçta.
iphone 4s im var ama fantezi olsun diye 3310 kullanıyorum iphone dan intte bağlanıyorum 3310 danda mesaj yazıp milleti arıyorum telefonum da arkadaşlar arasında çok popüler.
bir ortamda utanmadan masanın üzerine koymak ile devam eden davranış şekli.
(bkz: beni buldular siz kaçın)
benimdir o efendim.
neden utanayım ki!
iki telefonda mesaj atıyor, arama yapıyor mu o halde problem yok!
ben değil, bir telefona binlerce lira verenler utansın.
altı üstü bir telefondur. bir iletişim aracıdır. amacına hizmet ediyor ve beklentilere cevap verebiliyosa sorun yoktur. sorun varsa bütçene uygun beklentilerine cevap verecek bi cihazla değiştirirsin. asıl sorun bir övünç veya utanç kaynağı olmaya başladığında ortaya çıkar'ki arka planı endişe vericidir (insan-insan, insan-madde ilişkisi)
telefonunuzun son model olması sizi daha zengin göstermez aynı şekilde telefonunuzun düşük model olması da sizi daha fakir göstermez. telefon dışarıya mesaj vereceğiniz bir alet değildir.
üni 1. Sınıfta benim telefonu alıp "bu ne çakmak mı?" diye soran bi çocuk vardı. Tuşluydu da telefon. Dört sene önce.

Kötü hissettiriyor. Ve bunun aslında o kadar önemli olmadığını sadece siz fark ediyorsunuz.

Edit: bu oylar da teselli herhalde ^^ ikinci sınıftan beri düzgün bir telefonum var sözlük. Üzülme ^^
çöpçü adamın çocuğu iphone7 plus kullanıyor bu devirde. bunu söylemekteki amacım çöpçü abimizi aşağılamak değil. o adama zor bela ağlaya sızlaya o telefonu aldıran evladını aşağılamak.

emekçi abimiz belki bir tarla arsa ev falan almak istiyor ancak çocuğunun sevgisi onu vazgeçiriyor. bu kadar görgüsüz olmamak lazım...
huawei p9 lite 2017. alsam mı almasam mı ?
Geçen ramazana kadar nokia 5800xm kullanıyordum. Eğer WhatsApp şirketi symbian işletim sistemine desteğini kesmeseydi muhtemelen halen daha aynı telefondaydım. Çok kral telefondu. Özellikle askerde çok kahrımı çekmiştir sözlük facebook, youtube (indirme), office, WhatsApp her ayak vardı. Bir çok android kullanıcısının yapmaya kafasının basmadığı işlemleri o telefonla yapabiliyordum. kendileri halen daha çantamda taşırım. Kişiliği oturmamış insanlar düşük modelli telefon kullanınca utanır ve aynı şekilde iphone kullanınca sürekli göstermeye çalışır.
utanana kafam girsin zaten. böyle saçma düşünceler yüzünden üç kuruş maaş alan evli adam aptallık edip gidiyor yeni telefon alıyor. yapmayın arkadaş.
gayet normal bir durumdur. işini görüyorsa sıkıntı yok.
olması gereken durumdur. 6 yıldır sony xperia z2 kullanıyorum. geçen iş yerinden bir abi huawei aldı. alalı bir sene falan oldu daha doğrusu. bizim telefonlar bir kazayla ıslandı, uzatmayacağım. bu gitti telefonu pirince yatırdı haha.
6 yıl öncenin tekonolojisi, telefonu bugün bile rahatlıkla kullanabiliyorum neden utanayım? iphone ya da samsung olmadığı için mi? utanmam.
ar damarı çatlamış olmaktır.
bari kulaklıkla kullan, cebinden çıkarma. evet