bugün

damat kandırmaya (hiç) gelemiyor demek ki !
Adamın dibidir.

Öyle sikik sikik hareket edersen yersin tokadı.
anaların neler doğurduğunı kanıtlayan damattır.
Ya siz ciddi misiniz? Bu mu sizin komiklik trolluk dediğiniz? Kadının başını kaldıramamasına mı yanayım yoksa bir hanzoyla evlenmesine mi yoksa tokattan sonra tepki verememesine mi? izlerken bir garip oldum ben. Insan olan bir garip olur zaten. Gerçekten ucubesiniz! Rahatsız edici videodur.
Buna benzer bir video vardı. O gelin de aynı hareketi yapmıştı.
Yine de vurmasını gerektirmeyen bir olayın kahramanı damat.
oha amk ayısı babanın kızımı ki tokat atıyorsun lan kıza? ben gelinin kardeşi yada babası olacaktım amına sokardım bu gavatın. şaka kaldıramayacaksan evlenme ozaman itoli it.
Boyunun ölçüsünü verecek gelin ve ailesi ile karşılaşmamış sayko herifin tekidir.

Onu var yaaaa...
Yirmiye bölüp, sekizle çarpar, karakökünü aırız alimallah!
Hanzo!
BiR DE BU ÖKÜZ VAR. KIZ DA BUNU DÖVSÜN O ZAMAN.
https://www.youtube.com/watch?v=OP9_xCN5g6Q

AYRICA YORUMLARI OKUDUM DA HERKES ADAM HAKLI TAVRINDA. BiR DE BEĞENiLMiŞ BU ENTRYLER. YAZIK ÇOK YAZIK.
Lan bu gelinin babası abisi dayısı armut mu topluyo amk.
Bir gelin dugunun en can alici noktasindan neden boyle mal bir harekette bulunur..?
Aslind Kiz cok uyanik. Belli ki istemedigi bir adamla evlendiriliyor ve düğüne kadar ailesine karşı gelememis. Buyuk ihtimalle damadin bir dangalak oldugunun farkinda ve basit bir hamleyle bu dangalaktan kurtulmayı başarıyor.
Kiz tarafinin eli elmami topluyor armut mu belli degil. Onemi de yok zaten.
Onemli olan herkesin icinde atilan bu tokattan sonra kizlarini bu adama zorla veremezler.
Tebrik ediyorum gelin hanimi cok. temiz is cikarmis.
Damat muhtemelen adet yerini bulsun diye lokum yedirince ne hikmetse bunu hazmedemeyen Gelin aklı sıra damadı küçük düşürmeye kalkmış. Sebebi damadı istememek mi yoksa ipleri eline alıp adamı maymun edebileceğini zannetmek mi tam belli değil. Ama arıza çıkaracağı tavırlarından belli. Herhalde eşinin yedirmesi hoşuna gitmemiş ve böyle netameli bir hareketle kendini göstermek ve asıl patron benim demek istemiş. Tabi beklemediği bir kontra atak golü yemiş. Zira adam kadından daha baskın bir arıza. Fakat her ikisine de hiç yakışmamış ve hiç şık olmamış. Nasıl başlarsa öyle gider. Sonları pek parlak görünmüyor.
hak etmiş derken

şerefsiz misiniz?
ıslak havluyla dövülesidir, evet.
düğünden sonraki yaşamları hakkında spoiler vermiş sığırdır.

- ne yemek yabdın akşama ?
+ en sevdiklerinden yaptım bey
- neden en sevdiklerimden yapıyorsun lan sen ???
+...

(bkz: evli ayı)
lan oglum siz hala anlamadiniz kadin dovulmez.
hepten arap mali olup ciktiniz amq.
adam gibi adamdır. dayağı erken atmak önemli.
Herif beyinsiz, öyle bir olaydan sonra hala düğüne devam eden karı ondan beyinsiz.
Tencere Yuvarlanmış, kapağını bulmuş.
Fragman.
Ben olsam bu damat denen herifin ağzını yüzünü kırardım orada.

Zavallı kızcağız yanağını tutuyor tokattan sonra.

Adi herif!
o kızı o anda kolundan tutup götürmeyen ana babaya da lanet olsundur.
Dakka bir gol bir damatıdır. Bu evlilik fazla yürümez bence. Daha cicim ayında bunu yapıyorsa normal zamanda falaka bile olabilir. Böyle olmasın ilişkiler.
Gerdeği unutsun o karı eve gidince hayatta vermez.
kadın diye dövmemiş ki adam şaka kaldıramıyor. erkek de yapsa aynısını onu da döver. linç etmeyin hemen.
sevdiği için yapıyordur.
Abi tamam kızarsın bağırırsın da herkesin içerisinde rencide edercesine yüzüne vurmak nedir. Erkekliğe sığmaz.Allah kimseyi bu duruma düşürmesin.
güncel Önemli Başlıklar