bugün

takı töreninde bisey beklememesi gereken yazardır.
düğün kalabalık olsun istemektedir.. ama bu kadar adamı nereye sığdıracak iyi hesap etmelidir... biri bir organizasyon yapar mazallah herkes anlaşır gelir sonra zor durumda kalır kendisi.
--spoiler--
-hanım bak bu da arkadaşım nothing compares to you
- (bkz: merhaba)
-nasılsınız?
- (bkz: iyiyim)
-aşkım ya senin hiç bkz,spoiler vermeyen arkadaşın yok mu?
--spoiler--
hediye olarak koca bir artı oyu hak eden yazardır. daha da fazlasını vermem ama.
salonu dolu göstermeye çalışan yazardır.
nezaketendir o sadece müsait olan arkadaşlarının geleceğini bilir.
mayısta yapacağım eylemdir. evet yanılmadınız mayısta tüm yazarları düğünüme çağırıyorum. kim gelmek isterse pm atsın otobüsle toplayıp getircez kayseriye panpalar.
Kayseri de ise davetini kabul edeceğim yazardır.
Kim o beni etmedi?

Pasta yiciktik yaaaaa.
Aralarına katıldığım yazarlardır. Evet, arkadaşlar yakın zamanda Gerçekleşecek olan Helenistik düğünüme zall hariç sözlükteki herkesi beklerim.

Ama öyle boş gelmek yok. Sanalika resimli pasta getirmenizi ve maddi değeri yerinde şeyler takmanızı rica ediyorum. beni kıza rezil etmeyin. Çok övdüm sizi.
dost canlısı davetkar yazardır. mı acaba? yoksa takı düşüncesiyle mi böyle oluyordur?
görsel
Çeyrek altın takıp 100 tl para üstü alırım bilgin olsun. Hâlâ gelmemi istiyorsan?
Şoka girecek yazardır.

Gelinin kullanma kılavuzunu takar kaçarım haberim olsun.
Olmayı planladığım yazardır. Muhtemelen Bu yaz olacak düğünüme bütün yazarları davet edeceğim. Nitelikli kalabalığı kim istemez ki. Çok eğleneceğiz ve gecenin sonunda entry gireceğiz. Eliniz boş gelmeyin, küslükleri bir kenara bırakın ve imitasyon gözlük getirmeyin.
imitasyon lafı essy için. Bizdekiler orijinal.
şu anda sözlükte olan 322 online yazarı çağırsa adam başı 10 liradan 3220 lira takı toplayacak yazardır. 10 liradan fazla kimse takmaz üstüne 50 şer liralık yer her birisi. nereden baksan zarar yol yakınken dönün bu maceradan.