bugün

anaların oğullarına kız bakmak için düğünleri mesken edinmesinin nedenidir. hangi ana oğlu seksi kızla evlensin istemez ki?
düğün kadınlarıdır. onlar gizli görev için gelmişlerdir dünya ya ... düğün olsa da oynasak, makyaj yapsak,şıkır şıkır kurtları döksek die gelmişlerdir yeryüzüne.
Düğüne gelenlerin aklına gerdek gecesi yaşanacak buluşma mutlaka gelir.
Damada ve geline "birbirlerinin yiyecekler" gözüyle bakılır.
Düğüne gelen bekarsa, gerdek gecesi hayaliyle tahrik olur.
Düğüne gelen evliyse, kendi gerdek gecesini hatırlar ve heyecanlanır.
Cenaze evine taziyeye giden insanın, dönüşte şehvet ve arzularının, bir miktar tırpanlanmasında da, mekanın insana etkisi vardır.
süslenen kadının seksiliği ne kadar doğal olabilir diyerek kestirip atacağım hede. bir kadın yataktan kalktığı haliyle yastığı bi tarafa fırlatmanıza sebebiyet veriyorsa eğer seksiliğini sorgulayabilirsiniz.
birde giyilen kıyafet beyazsa " itinayla gelinden rol çalınır" ın başrol oyuncusudur.
(bkz: ingilizce am günü yağ)

olum başlıkta bi sorun mu var yoksa bir tek bana mı öyle geliyor lan? herkes normal normal yazmış. alla alla.
(bkz: düğüne gelen kadınların normal hayattakinden daha seksi olması)
böyle bir versiyonu üretildi bu başlığın.
türkçe versiyonu efendim.
inşallah düzgün çevirmişimdir.
o değil de anlatım bozukluğu nerde lan? 'daha seksi olma gerçeği' nde bir problem var ama ne ki acep?
edit: bkz da 50 karakter sınırlamasını unutmuşum.
(bkz: düğündeki çoğu kişinin akraba olması)
hem dugune gelen erkeklerin bir arayis icerisinde olmasi hem de dugune gelen kizlarin makyaj ve guzel giyimli olmasi sonucu olusan dusuncedir.