bugün

saçmalıklar yığınıdır.
(bkz: baş ağrısı)
tam anlamıyla saçmalıktır.

bir bahçede aile arası ve çok yakın dostlara yemek verilebilir. ama tepinmek nedir allah aşkına? biri de çıkmış diyor ki haremlik selamlık olsa sorun yok. ya olum bi git ya.
yılmaz erdoğanın cebimdeki kelimeler oyununda da sölediği gibi evlilik sevişmek için belediyeden alınan izindir düğün de bu iznin alındığını herkese duyurmaktır. çok doğru bir tespit.
evet. o yüzden nikah yaptım sadece.
islama göre yapılan bir düğün saçmalık deiğldir zira bu tür düğünlerde israf olmaz. haremlik selamlık olur, güzel muhabbet olur, komik yaşlı amcalar herkesi güldürür, eğlendiğini hissedersin. ama diğer çeşit düğünde yani kadın erkek iç içe ohh ohh kadınlar giyinmiş çırılçıplak mal meydanda herkes haram işleyerek eğleniyor neden işliyorlar haram diyiceksiniz ulan o kadınlar öyle süslü püslü olunca siz ona bakıcaksınız şehvetle bakmasanızda bakmamanız gerekiyor ama bakarsınız ve bu onun içinde sizin içinde günah olucaktır şeytan bu gibi düğünlerde çok mutlu olurlar.

not : şimdi şeytanın mutlu olduğu düğünleri yapanlar eksileyecek.
bu yüzden evlenmiyorum.
evdeki vitrinin saçma olduğuna katıldığım gibi buna da katılıyorum, yaparsın nikahını çağırırsın herkesi karşılıklı evetler söylenir olay biter.
tamamen katıldığım önerme. tamam anladım belediye onayı olmadan sevişemiyorsunuz, ama nikahı da kıyıp üzerine yaşlı teyzeler yağlarını sallayacak diye para harcıyorsunuz. yavrum aseksüel misin, git seviş!
parası olmayan ağlar, parası olan bokunu çıkarır bu kadar basit.
gecenin sonunda ne olacağını bilmenin getirdiği gerginlik oldukça saçmadır. *
düğün diye bir şey olmasaydı evlenmek çok daha kolay olurdu bu bir gerçek.
yıllardır düğün, gelin, damat hayalini kurmuş yaşlı ana baba ve onların "ne zaman ,olsun artık düğün" diye sorup duran eski kuşak akrabalarını kırmamak için yapılmak zorunda kalınan gergin etkinlik.
millet gelip bir kaç saat oynasın zıplasın diye bir sürü emek ve para saçmaktır.
güncel Önemli Başlıklar