bugün

Düzgün insan içinden geldiği gibi davranır. Yani bir amaçla hareket ederek gizli bir ajanda tutmaz. Birine karşı beslemediği duyguları sırf sevişebilmek için hissediyor gibi yapmaz. Bu şekilde davranan insan gerçek bir şeyler hissetme peşindedir ama bu da hayatta herkesin ulaşabildiği bir şey değil bir çeşit lüks. Sonuç olarak beklerken Zaman geçer ve yalnız kalırsınız.
Denenmiş ve onaylanmıştır. Sevmesem uzsem seviliyorum sevsem terkediyorlar böyle saçma sapan işler işte.
yalnızlık bazen huzurun ta kendisidir.
(bkz: yalnız değildir o mutsuzdur)
Kadınların piç erkeklerden hoşlanmasından kaynaklanır.
Düzgün erkeklerin artik belli olmamasindan ileri gelir.
Sanırım saklamaktadırlar.
Öyleyse düzgün erkekler yalnız kalmaya mahkumdurlar. ( bildiğin teori destekli açıklama oldu bu da, tezi çürütmeyin de ispatlayın)
Kadınların piç erkek peşinde piç olma tercihlerinden kaynaklıdır.
genellemedir.

her doğru, doğrusunu er ya da geç bulur merak etmeyin.

siz yeterki doğru olmaya gayret gösterin.
Teşekkür ederim denilesi söylem. Ettim, şimdi gidiyorum.
Alfaların tüm kızları götürmesiyle ortada kalan acılı erkek çeşitinin yaşadığı sancı dönemi.
ben bile kadın olarak kadınları suçluyorum bu konuda. sen adama sahip ol, sonra yok ona bakma, bunu facebooktan silmeni istiyorum, yok telefonunu ver karıştırıcam, nereye gittin, nerden geldin adamı boğmayın be bi bırakın. E adam da bunları görünce kendisini uzaklaştırmak için yol arıyor. Sonra da vay efendim erkekler hep böyle erkekler dengesiz, yalancı. Sen önce bi olgunlaş kızım ondan sonra doğru adamı ara.
Hep öyle kalacacaklar düzgün olabilirsiniz ama bunu abartmanın gereği yok yoksa dışlanırsınız. Abi havalarına girmeyin ricaederim.
"Efendi kardeşlerim" lütfen okusunlar.

Oğlum sizinde içiniz efendi, dışınız piç olsun.
Sen mevlana'mısın ki için dışın bir olsun.
Ya bir ömür efendi takılırsın ya da olursun piç.
Efendiye ya çok geç gelir ya da gelmez hiç.

Piçliğin zararı olmaz sayın hemcinslerim.
Tanışmak için neredeyse hiç bir karşı cins çekinmez.
Sizden beklediği hamlelere karşı önlemini almıştır.
Piçliğinizle kendinize çeker, muhabbeti açarsınız.
Can alıcı noktaya gelene kadar olaylara yüzeysel yanıt verip, piç tavırlar sergilersiniz.
O nokta veya an geldiğinde hissedip efendi karakteri bi gösterin evlenme teklifini bile o yapacaktır.

(usta beyefendi, acemi piç)
(bkz: kızların efendi adam yerine piç adam tercihi)
Kadınlar erkeklerden daha duygusaldır denir , öyle midir bilmiyorum. Belki erkekler de duygusaldır ama kadınların tam aksine duygularını göstermemek üzere sosyalleşmişlerdir.

Duygularını gösteren erkek düzgün bir insan düzgün bir erkektir ama toplumda genel geçer erkek rolü erkeğin duygusal olmaması ve duygularını göstermemesi üzerinedir. Bizde erkekler ağlamaz diye şarkı yaparlar mesela. Eğer karşı tarafın yarattığı sorunları metanetle kabul edip sineye Çekmez aksine tepki verirseniz siz ağlak olursunuz vır vır yapan erkek olursunuz. Erkeğin sessizliği esasen kadının işine gelir. Her erkek ve her kadın için demiyorum tabiki genelden bahsediyorum.

Bir de mazoşizm konusu var. Kadınlar dram seviyor çünkü tekdüzeleşmiş ilişkiler heyacanını kaybedip sıkıcılaşıyor onlara göre. Kendisine duygusal anlamda kötü davransa da yani duygusuz davransa da bundan nefret etse de bir kadın , umursamaz davranan duygusuz Ada'mın risk alan mücadeleci yanını ve getirdiği eğlenceyi de seviyor ve ondan ayrılamıyor. Efendi vs piç tercihi de biraz böyle gelen bir şey.

Pervasız erkek her zaman cesur ya da daha erkek olduğu için atılgan davranmıyor ama bunu anlayana kadar su köprüyü geçiyor. Efendi adam pısırık değildir yalnızca akıllıdır. Akıllı olmak daha tehlike ortaya çıkmadan önleme yoluna gitmektir ve bu sizi sıkıcı yapar.
piç olunmaz piç doğulur gençler efendilik de doğuştan gelen bir şeydir bence.
Kızların heyecanı tercih etmesinden kaynaklanır.
ne alaka hiç yalnız kalmadım.
Edebiyat ve sinemanın klasik konularından biridir. Ve gerçekdir.
yanlış ifade. hayatımın hiç bir döneminde yalnızlık çekmedim. ergenlik çağından itibaren hep birileri oldu.
düzgün adamım ben, aha dayıya sor.
maşallah 44 tane düzgün erkek gelip kadınlara sallamış.

hakkaten çok düzgünsünüz.
tevekkeli değil ben de diyorum niye yalnızım.
Görünce övünsem mi üzülsem mi bilemediğim başlık.
Aziz Nesin bu olaya şöyle bakıyor.

" Belki sıkıca sarılabileceğimiz bir sevgilimiz olmadı, belki yalnızız. ama bilinsin ki, adam gibi sevdiğimizdendir yalnızlığımız. "
aslında hep demek yanlış olur, düzgün olup yalnız olmayan pek çok insan var. ama hani şu var, benim de aklımın almadığı bir durum , erkeklerin arasında, arkadaşlık ortamlarında sahte olduğu hemen fark edilen ve bu yüzden de pek sevildiği söylenemeyen tiplerin, oluşturdukları hayali profile kızların sazan gibi aldanıp ve akıl ötesi verdikleri değeri gördüğüm zaman, bu başlığa kısmen katıldığımı söyleyebilirim.
güncel Önemli Başlıklar