bugün

düzce akp il teşkilatında yaşanan seks skandalına jet hızıyla getirilen yayın yasağıdır.
görsel

yayın yasağı olmamış olsa akp düzce il teşkilatında teşkilat yöneticilerinin bir kadının içeceğine ilaç atarak ona tecavüz ettiği iddiasını, daha sonra başka 2 yöneticinin, içkili sofralarda iş vaadiyle başka kadınlardan cinsel yönden faydalandığını falan yazardım.

ya da şikayetçi kadının savcılığa yaptığı şikayetin içeriğini, yani şu aşağıdaki belgeleri koyardım;
https://i.postimg.cc/Vs4H7nJK/image.jpg
https://i.postimg.cc/63CTWBvQ/image.jpg
https://i.postimg.cc/ZK5Yg8Vn/image.jpg

ama bunları yapmıyorum, zira olaya yayın yasağı gelmiş, o yüzden yayın yasağına uyuyorum.

lütfen yayın yasağına uyalım, başlığa entry falan girip olayı büyütmeyelim, başlığı katiyyen uplamayalım ve olayı büyütmeyelim ki ümmet zorda kalmasın.

Not: seks skandalı ile ilgili twitter'da "düzce akp" yazıp arama yapınca karşınıza olayın detayları çıkıyor ama yayın yasağı olduğundan bunu da paylaşmıyorum.
Şikayet dilekçelerinde kılışdar ın adı geçmiyor. Sahtedir o belgeler.
Fazla dillendirilmemesi için getirilen yayın yasağıdır.

Olay dillendirilmesin, haricinde dillenenler kast edilmemiştir.
buraya birşey yazsam akp düzce bana bile yürür diye korkuyorum....
AKP düzce teşkilatında işlerin normal olmadığı, kadınlardan cinsel olarak faydalanıldığı iddiasına yasak getirilmesi olayıdır.
akp düzce il teşkilatında tecavüz skandalına yayın yasağı kondu ise kesinlikle doğru bir haberdir.
bu güne kadar kesinlikle doğru olmayan bir habere yayın yasağı koydukları görülmemiştir.
Uplayıp durmayalım yayin yasağı var.

görsel
chp lilerin yine uydurma aspargas haber yapma savcılık ihbarıyla pirim kasanları gördüğümüz durumdur.
Hani diktatörlük yoktu, nerde düşünce özgürlüğü, nerde özgür basın? Yediklerini naneleri daha iyi ört bas etmek için geldi başkanlık, Allah mübarek etsin.
kadın hem memnun değil hem de moldovyalı bir arkadaşını alıp bere otel e gidiyor. zorla odada tutulduk diyor.

neler oldu o oda da acaba?

aplayıp durmayın oğlum şu bağlığı feci yayın yaşağı var amq.
yobazlık başkentlerinden birinin akp teskilatında gerçekleşmesi şaşırtmayan zorla seks skandalı -aslında bunun baska bir adı var da ülkede adalet yok-yayın yasağıdır.
hani sayın rtenin dediği gibi siyasilerin seks yapması "özel değil genel genel"'di. üstelik burada rıza da yok. bildiğin suç işlenmiş gibi görünüyor.
hukukcu kafasıyla okudum gorseldeki metni ve bana gore ortada iddia edildigi gibi bir tecavuz vakası yok. belli ki bir cıkar iliskisi vardı ve taraflardan birinin cıkarı digeriyle celisti.
Ortada kesinleşmemiş suç var. Haliyle suç kesinleşmeden hiçbir kimseyi kurumu partiyi zan altında bırakmak doğru değildir. Ayrıca bu sex kadının beyanı esastır mantaliteiyle bir iftira da olabilir ki bence büyük olasılıkla ya iftira ya da menfaat çatışmasından ibarettir. Sonucunu merakla izleyip göreceğiz.
(bkz: neler dönmüş Serhat ya)
Ve gün geçmiyor ki güzel ülkemde yeni bir orospu çocukluğu eksik olmasın. Teşekkürler god.
o arlanmaz eski kadın bakan çıkıp "bir kereden bir şey olmaz dedik ya " dese de bunu da ensar gibi sineye çekseler hemen. bir kitle düşün ki aklına gelebilecek her türlü iğrençliğe ( hırsızlık, yolsuzluk, yalan, kul hakkı yemek, cinayet, tecavüz vs vs ) imza atsın ama ağzından allah ve kitap kelimelerini düşürmesin.

bundan daha iğrenci ise tüm bunları yaptıklarını bilip allah demelerine kanan ve hala bunları alkışlayan milyonlarca insan olması.