bugün

eğer o sözlüğün içinde sadece belli tarzda şeyler yazılıyorsa, ya da sözlük konseptinden bi' bok anlaşılmadıysa dünyası dar, ya da sözlükle sınırlı olacak yazardır.

elinin altında her kaynağa ulaşabileceği bir internet vardır, ama nedense çeşitli iddialar ortaya attığında bunu asla çeşitli verilerle destekleme ihtiyacı hissetmez. belki aramaya inanıp sözlükten bakar, bulamazsa da işkembe-i kübradan sallar.

size sesleniyorum evet, arkanıza bakmayın.

özür dileme furyasıyla açtığınız başlıkların hepsi sıçtı.. neden? çünkü dünya üzerindeki çoğu ülke imza attığı katliamlar için özür dilemiştir. kaldı ki osmanlı katliamı savunmak için türkiye vatandaşı olarak canhıraş mücadelenizi böyle bir mantıkla da açıklayamazsınız. osmanlı imparataorluğu türkiye değildi, ama siz bu katliamı savundukça katliamın tarafısınızdır.

neyse, meseleden açılmayalım. bu yazar tipi bi' bok bilmediği gibi kimsenin de hiçbir şeyin farkında olmaması için, pseudo-insan olması için çabalar. neden? çünkü kendisi de öyledir.

bi' boktan haberi yoktur ama hayatında girmediği kütüphanenin azımsanamayacak bir kısmını hatmetmiş insanlara "sözde" yaftası takar.

cahil olmandan daha kötüsü, peşinden sürükleyebilecek kadar çok körcahil bulabilmişsin. tebrik ederim.
(bkz: #4301681)
(bkz: dunyayi ele gecirmeye sozluklerden baslamak)
yazarların her gün sözlükte olmasından ziyade kaynak konusunda çok geniş bir alanı, diğer siteleri ya da kitapları kullanmamasından mütevellit çıkarımlara konu olan yazardır.

ha "sözlükte takılma saati" ile ilgili tepişenler olabilir. birisi gelip bana "sen sürekli sözlüktesin, dünyayı sözlükten ibaret mi sanıyorsun" dese "sen beni hep gördüğüne göre sen de öyle olmalısın" derim. siz de öyle deyin.
bu nasıl bir sıkıp bırakmaktır arkadaş.
sıkıcıdır yani.

ortalama dediğimiz bir şey var bizim. sıradan demiyoruz. kibar takılıyoruz.
hep o ortalamanın civarında gezeceksin.

farklı konuştuğun her kelime seni başkalaştırıp canavarlaştırabiliyor başkasının gözünde.

ki en sevdigğim şey devirmektir bir cümleyi, hiç bowling oynayamamamın intikamını almak istercesine.
bu bile dokunur kimisine.

söz namustur.
ben sözümü ciddiye alırım.
bu dünyayı sözlükten ibaret sanmaksa ben dünyayı da ciddiye alıyorum demektir arkadaşım.

bir düşünür şöyle diyor sözlükte: "evladım adam klavyeden dünyayı yönetiyor"

sen hala reel hayat diye bir geyik peşindesin.
buraya sıçan yazar tuvalet ihtiyacını gidermiş olmuyor.
git bak helası da bok kokuyor.

bırakın artık muhatabım değilsin hayatın sözlükten ibaret kafeslemelerini.
yemiyor kimse.
bilgisyar başından kalkması gereken yazar.
yarınki seçim sonuçları suratına tokat gibi çarptıktan sonra gerçeği anlayacak yazardır.
yahu sen burada kendini yırtıyorsun "tatava yapma bas geç lan işte!" diye ama sokaktaki ahmet amca hala oyunu bir ülkücü olarak mhp'ye, kızılbaş olan zülfikar dayı da hala chp'ye atacağını söylüyor. sen neyin derdindesin?
kalkmış, hala "akp'yi devireceğiz!" diye bir taraflarını yırtıyorsun canım benim.