bugün

bütün erkekler kendisine yazıyor sanan, kendi kendine tribe giren aptal türk kızı dır. kendini dünyanın merkezi sanır o ne istese olacaktır. bütün erkeklerin onun için yaşıyor olduğunu zanneden götü kalkık türk kızıdır.
bütün erkeklerin kendi etrafında döndüğünü sanan kezbandan başka biri değildir.
dünya senin etrafında değil güneşin etrafında dönüyor gerizekalı lafını hakeden kızdır.*
andavallı kızdır.
donmediginin anlatilmasi gereken kiz.
Abazanların bir meme görmek, ellemek uğruna fır fır etrafında dönmelerinden dolayı düşüncesinde haklı kızdır.

sadece ve sadece "Kız kesin verecek" umuduyla ülkeyi batıdan doğuya kat eden insanlar var bu topraklarda.
anlam veremedigim bir kizdir. yok öyle dünya.
türk olmakla alakası var mı bilmiyorum ama kız olmakla alakası olmayan önermedir. zira erkeklerde de mevcuttur.
teoride öyle sanan kızdır. zira bu ülkede söz erkeklerindir.

daha doğumdan itibaren erkeklerin yazmış olduğu bir din ile açarsın gözlerini. erkeklerin belirlediği sistemde, erkeklerin belirlediği ölçüde yaşarsın gençliğini. erkeklerin değer verdiği kadarsındır, fazlası değil. ergenlik çağına geldiğinde "evlenilecek kız mı, eğlenilecek kız mıyım?" diye bin türlü zorluk yaşarsın düşüncelerinde sırf erkeklerin düşüncesini önemsediğin için. laf gelmesin diye giyimine kuşamına, sözüne sazına, gittiğin yere, buluştuğun kişilere dikkat edersin yine erkek zihniyetinden korktuğun için.

dolayısıyla bu ülkede prenses sendromu yoktur bu ülkede erkek zulmü vardır.
Aya gitse ilk adımı aydan bekler diye boşa denmiyor.
Etrafındaki erkeklerin çapsızlığını görünce ego patlaması yaşamaktadır.
doğru düşünüyordur. dünya aynı zamanda kendi etrafında da dönüyor. (bkz: dünya nın dönek ve yuvarlak olduğu iddiası)
Abazanın biri tarafından koltukta düzülecektir. Havası kimedir ?
Bazılarında omurga yok ki yörünge olsun bugün dünya kesmez yarın jüpiter dönsün der.
güzel olanlar varsa düşünebilir hakkıdır. bir de bunların çirkin kezban olanları vardır. onlarınki hiç çekilmez.
Onun için gece gündüz çalışan babasını hiçe sayan salak bir bireydir.
Belli yaş aralığında böyle zanneder yaş ilerledikçe öyle olmadığını anlayıp depresyona girer.
Gençlik zamanı Etrafında pervane olup fır dönen angutlara bakınca olağan görülesi durumsal. Evet..
Çirkin bile olsa peşinde dönen onca erkek varken kendini ilah hissediyor. Feminizm denen illete lanetler eden birçok mağdur edilmiş insan var bunlar tarafından.
Normal en cirkinine 5 tane abaza hücum ediyor . Mesela bana hergun iş teklifi gelse benim de gotum kalkar.
tahminimce bekar türk kızlarının %40'ı bu tanıma uymakta.

sebebi de seks ihtiyacı karşılanmamış türk erkeğinin azgınlığı sebebiyle bu tarz kızları sosyal medya aracılığıyla yüceltmesi.

türk erkeği am peşinde koşunca hayatta hiç bir vasfı bulunmayan bu %40'lık kesimin götü kalkıyor, gördüğü ilgi sonrası da dünya kendi etrafında dönüyor sanıyor.
çok da yanlış düşünüyor sayılmaz. çoğu erkeğin, önüne gelen kadınla yatabilme olasılığının yüksek olduğu ülkede bu durum çok da şaşırtıcı değil.
Memesi var diye sanıyor ki dünya benim. O memeler dizlere indiğinde gorecem ben onu.
hee bak şimdi, sadece türk kızına sallamak olmaz. kızı, erkeği, yaşlısı, genci, bizim toplumumuzda herkes kendini çok çok önemli insan zannediyor. efendilik, kibarlık zayıflık zannediliyor. sadece bir gruba indirgemeyin olayı.
Dönsün be ne var?
Dünya annelerinizden, kardeşlerinizden, eşlerinizden değerli mi?
Hem hep çevremizde katiller sapıklar mı dönecek?
izin verin biraz da dünya dönsün.
güncel Önemli Başlıklar