bugün

Japonya'nın kırsal bir kesiminde yaşayan huzurlu bir ailenin çocuğu olmak isterdim. Zengin olmuşum olmamışım vs pek önemli değil. iyi günümde kötü günümde yanımda duracak insanlar olsa yeterli.
vizyonumu yüksek tutuyorum ve zengin ve huzurlu bir insan olmak isterdim bir de sağlıklı.
ingiliz kraliyet ailesinin gelini…
(img:#2336795)
F1 pilotu.
insan olmak istemezdim, bi bok sorumlulugum olmazdi.* kartal olmak isterdim tum sozluk yazarlarini avlardim.*
Çift damarlı, kendliğinden tahrikli, titreşimli cam dildo.
Bir iskandinav ülkesinde balıkçı.
Eczacı olmak isterdim.
hiçliğin içinde biri değil de hiçliğin ta kendisi olmak isterdim. günahlı günahsız herkesi bomboşlukta kavurmak, ölmek için neden arayışlarının sebebi olmak isterdim. kaybedilmiş bütün duyguların doruk noktası olmak isterdim.
isviçre vatandaşı...
Yürüyen uçak.
Avrupa’da part time çalışan bir hıyarağa.. sıfır gam, kasvet, keder; her b.ku bildiğini zannedip dünyanın kalanına yargı dağıt, üç otuzluk maaşınla bütün dünyayı gezip toz, hatunlar da kaprissiz ve güzel..

Bomboş ve rahat bir hayat.. bazı şeylerden çok yoruldum, sıkıldım artık..
Ya popçu ya topçu.
Johnny sins olmak isterdim
Herkesin taptığı sağcı bir lider... Tayyip'ten sonra tabiki. Bütün kirli çamaşırları çıkartır ve hepsini ona bağlardım. Sonra da onları ... gibi ortada bırakıp ne yapacaklarını merak ederek A Haber'i açardım :-).
Kedi. Ye, iç, götü devir yat. Canım kızım nispet yapar gibi horluyo yanımda.
dünyaya bir daha gelmek istemiyorum.

yanlışlıkşa gelmiş olmalıyım hiç bana göre degil.
sevmedim hoşuma hiç gitmedi.
Kelebek. 3 gün çok bile.
Kutup ayısı olabilir..
Huzurlu olmak.
Savaş muhabiri. Çocukluk kahramanlarımdan biri Çoşkun Aral idi.
krem peynir.
Polis olmak isterdim şimdi de olabilirim aslında ama kızım küçük . Onu bırakmayın ça da yaş geçicek. Ama napalım nasip.
kaplumbağa, 200 yıl falan yaşıyormuş.