bugün

Şahsen bir daha dünyaya geleceğim söylense ve hangi ırktan olmak istersin diye de söylense; öncelikle yahudi olmak isterdim çünkü dünyadaki diğer insanların bir taraflarına koyan yani sömüren ırktan olmak gurur verici olurdu.

ikincisi ise iskandinav yada rus ırkı olabilirdi; iskandinavlarin kızları dünyanın en güzel kızları sayılır o derece.Ruslarin ise hem kızları çok güzel hem de çok güçlüler.ikisinden hangisi deseler ruslar derdim.
görsel

O bir nightborne.
bal porsuğu olmak isterdim *
Ingiliz olmak isterdim.Dunyadaki geri kalmış her yere demokrasi ve medeniyet götüren o güzel ırkın bir parçası olmaktan mutluluk duyardım.
Gene Türk olurum sadece bu sefer abdal aşiretine mensup olmak isterim.
çerkez tabikii. danslarını ve müziklerini seviyorum.
edit: kızları da güzel oluyo.
Yine Türk yine Türk her zaman Türk ırkı. Tanrı Türk’ü korusun.
(bkz: muş)
Türk efenim.
Türk.

Beklenen,vefali,bastigi yer yurt dogan balasi kurt olan 'türk'
Bunu düşünmek bile Allah’a şirktir. Dünyaya bidaha gelme diye birşey yok bu dünyada istediği gibi yaşayamayanların saçma bir hayali dostum.
direk nokta atışı yapıyorum Alexander Skarsgard olmak isterdim.
her dil Allah'ın dilidir. bütün kavimler Allah'ın bize bahsettiği dünya nimetlerinden bir nimettir. tek ırkın ve tek kültürün bulunduğu, tektipleşmiş bir dünyanın tahayyülü dahi can sıkıcıdır.
Danimarkalı veya Amerikan olmak isterdim.
avrupada yaşama fırsatı verilse karısını kızını bırakıp kaçacak olanlar burda sallayıp duruyor işte.
Latin amerikalı.
Rus olup Türkiye'ye yerleşmek isterdim, her türlü giderin var. sarışın, beyaz tenli, mavi gözlüsün, boyun en az 1.80, modellik, oyunculuk ve sesinin biraz gideri varsa şarkıcı bile olursun bu ülkede.
Yahudi veya italyan veya ispanyol.
ispanyol ya da yunan.
güncel Önemli Başlıklar