bugün

Vatan hainlerini kudurtan gelişme. Eved.
Başkan kepçeye aldığı toprağı diğer tarafa bırakacağı zaman benim üstüme at demek istedim içten içe. Orada olsaydım yapardım bu eylemi.
Tasarım ve çiziminde babamın yer aldığı projedir. italya ve amerika'dan esinlendiği montaj tekniklerini kullandı.

Ameliyattan önce son tasarımı yaptı ve girdi ameliyata.
Şimdi hayatta ve tv'de kendi tasarımını izledi, izletti bize de.

Ekskavatöre de duygulanacağım aklıma gelmezdi, hayat..
Baya baya iyi bir proje yalnız bu. Vallahi helal olsun sessiz sedasız yapmışlar.
ARTIK GREENWiCH DÜŞÜNSÜN.
Buzdolabı satışları da patlamış tamam artık bizi kimse tutamaz.
Biz yaptıkmı eşi benzeri olmaz çünkü bir tane üretip bırakıyoruz, traktörümüzde vardı mesela, ondanda bir tane yaptık, uçak konusuna hiç girmiyorum bile.

Birşey söyledik mi vatan haini fetöcü oluyoruz, hidrolik sistem dışında hangi parçası yerli merak ediyorum.

Seri üretime geçilirse gerçekten süper olur, devamı gelir inşallah.
Gavatörleri kudurtan yeniliktir.
hidromek'i tebrik ederim.
güzel bir iş başarmışlar, çok güzel bir makine ortaya çıkmış.
https://www.hidromek.com....-almanyadan-tasarim-odulu

lakin bu makinenin kullanım alanları kısıtlı.

misal tayyip bey, aksaray'ın bahçesinde çiçek dikmek için, organik tarım yapmak için falan kullanabilir bunu.

engebeli arazilerde, zor şartlarda kullanılamaz.
dağda bayırda, şehir dışında kullanılamaz.
elektriğin olmadığı yerde kullanılamaz. arazide elektrik yok, akü bitti ne yapacaksın?
yahut geliş gidişte aküsünün yarısı biter bunun o zaman ne yapacaksın? yedek akü mü taşıyacaksın yanında?

zenginler için, villa sitelerinde falan kullanmalık pratik bir araç.

ama yine de olsun. benim hoşuma gitti.
-----------------------------

edit: bu konu başlığını beğendiyseniz, eminim şu başlığı da çok beğeneceksiniz;
(bkz: dünyanın ilk elektrikli ekskavatörü yalanı)
eskiden yalancının mumu yatsıya kadar yanıyordu. akebe ve yalakalarından sonra öğle namazında söylenen yalanın mumu ikindi namazını göremez oldu. bu da bir başarıdır amk..
güncel Önemli Başlıklar