bugün

hazreti adem'in baştan kazıklanmış olmasıdır. dünya ilk yaratıldığı zaman insandan önce cinler yaşamış. sonra bu cinler ayrı milletler halinde çoğalmışlar. öyle ki insan kadar sayıları var. sonra adem gelip, hem de göremediği bu tuhaf yaratıkların dünyasına atılmış. bilgi verilmemiş diye zannediyorum ama bilgilendirilmiş de olabilir. eğer bilgilendirilseydi itiraz ederdi diye düşünüyorum, ya da itiraz etmeye tırstı mı acaba. sen şimdi dünyaya gelerek zaten, deplasmandasın, cinler, ki bazıları da şeytan ve onun çocukları, adem'in, karısının ve çocuklarının içine giriyor çıkıyor, kafasını karıştırıyor, sen o ara anlamıyorsun ki bu şeytanlık kafamın içinden geçen benim kendi fikrim mi yoksa birisi beynime tecavüz mü ediyor. çünkü adamlar bu işte bizden ilerdeler, biz yokken onlar burdaydı.

şimdi deplasman şartlarında oynayan adem nesli, kaybetmeye mahkum. bir yerde okudum bu cinlerin bilgili olanları varmış, ve 800 yıl, hatta 1000 yıl filan yaşıyorlarmış. şimdi o tecrübedeki biriyle, senin 15 yaşındaki ergenin nerden baş edecek. sen baştan yenilmişsin yani.

sayın adem babamızın burada yapması gereken, bu iş olmuyor, bu iş böyle olmaz, bu işte yanlışlık var deyip, "ben sıfır kilometre dünya istiyorum, cinmiş şeytanmış olmayacak, sadece ben ve evlatlarım olacağız" diye bastırıp buradan tüm insanları oraya taşıması lazım. başka türlü olmaz. ha sen istemeye çekinirsen tabi sana sıfır kilometre dünya vermezler. kimse sana hakkını durup dururken vermez, ancak sen alırsın.

cinmiş şeytanmış, siktirsin gitsin başka dünyaya, ya da biz def olup gidelim buralardan. bunları çekmek zorunda mıyız ya biz. hülya, koş ordan çayımı kap getir. duvardan geçme bak, bardağı düşürürsen yalatırım sana yerleri.