bugün

(bkz: götten uydurma önermeler)
güzellik göreceli bir kavramsa eğer, bu genellemenin yanlış olduğu önermedir.
portekizli kızları görmeyen kişinin iddiasıdır.
iskandinav ırkı görünce doğru olduğunu anlık olarak düşünebileceğimiz önermedir. Tabi şöyle bir kafayı toplayıp düşününce mesela ingiliz'lerden güzel oldukları akla gelebilir.
kanimca cok dogru bir önermedir. bir de bunlarin en cirkini bile kendini tv de gördügü modellerle özdeslestirir. (karakter olarak da) kuku sahibi olmalarindan ve erkeklerin onlarin gururunu oksamalarindan dolayi kendilerini de matah bir bok zannederler. kisacasi götü yere yakin ve kalkik * kizlarin en cok bulundugu ülke türkiyedir.
(bkz: dişi uuserlar rahatsız)
doğruluğuna inanmadığım laf kalabalığıdır. bu kadar güzel kızı göremeyen erkeklerde mi bi sorun vardır acaba diye düşünmemi sağlayan kelime topluluğudur.

(bkz: körmüsün yiğidim)
olsa olsa bir cahil soylemidir kac tane avrupa guzelimiz,dunya guzeli ve kainat guzellik yarismasinda finale kalmis ve dereceye girmis olan turk kizlarimizi bilmemektedir yahut turk kizlarinin yuzune bakmayacagi kadar kendi cirkin oldugundan boyle dusunmek avuntusudur.
http://www.missturkey.com...rkish/past_winners_tr.htm
izmir vilayetimizin ortalamayı yükseltmesi sonucu gerçekliğini yitiren bir önermedir.
yanlış tespit. (bkz: fatal error)
- 'dunyanin en cirkin kizlarinin turk kizlari olmasi' diye başlık açtım abi
+ kız arkadaşın sözlükte çaktırmadan sil onu .
(bkz: şakaysa hiç komik değil gerçekse çok komik)

sözlükteki bayanların kendilerini ifşa etmelerini sağlamak amaçlı açılmış başlıktır.

yok eğer baya baya buna inanan bünye varsa kendisine koca bir nah çekmek eşliğinde sormak istiyorum;
(bkz: kime göre neye göre)

bir de bunun türk kızları gitsin rus kızları gelsin modeli var. hani bir de bunu öyle tipler söyler ki, "ruslar seni napsın be canım?" demek ister insan.

ulan ne çok türk kızlarını itin gtüne sokmaya meraklı var. artık kuyruk acısı mıdır, kedi ciğer ilişkisi midir bilinmez. lakin o pek zeka küpü delikanlılarımızın yavşamaktan helak olduğu ruslar kurban olsundur türk kızlarına.
tespitin değil t'si, g'si bile olamayacak yumuşak g'sidir.
ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca mantığıdır bu. başka da bir şey demek istemiyorum. ben susayım, izmirliler konuşsun...
rus kızlarını evinin kadını, çocuklarının anası yapamayacağını anlayınca türk kızlarına kalacak olanların iddiası.
doğru bir tespittir.

bana vermeyen bütün kızlar türktü, hepsi de çirkindi! hepsi birbirine benzese de japonlar bile daha güzel sizden. hayret bir şey ya...
tüm genellemeler sorun taşır, bu genelleme de bir istisna içermemektedir.
"x ülkesinin kızları çok güzeldir" demek de saçmadır,
"x ülkesinin kızları iğrençtir" demek de saçmadır.
çok çirkin türk kızları yok mudur? vardır.
çok güzel türk kızları yok mudur? e o da vardır.
ee o zaman? sorun nedir?
külliyen yalan tespittir. bazı menfi niyetli yazarların reklam yapıyorsun şeklindeki serzenişlerine aldırmadan küçük bir anektod eklemek ister bu bünye;

merdumgiriz kişisi dört yıldır ege bölgesinde bir turizm beldesinde hayatını idame ettirmektedir, yabancı uyruklu müşterilerine gayrimenkul satan merdumgiriz işi nedeniyle, çeşitli avrupa ülkelerine doğru, ortalama iki ya da üç ayda bir, haftalık yurtdışı seyahatlerine çıkar, fuarlarda, yatırımcı toplantılarında, firma görüşmelerinde ecnebilere çeşitli taklalar atar.**
bu gezilerinde ister istemez farkeder ki, avrupa da yaşayan her kadın yunan ya da roma heykeli gibi, tanrıça gibi değildir. ayrıca yine ister istemez merdumgiriz çeşitli uyruklardan kadınlar ile yakınlaşır ve kaynaşır. elde ettiği tecrübelere dayanarak rahatlıkla söyleyebilir ki; türk kadını gibisini mumla arasan bulamazsın.**
e hala tavlayamıyorsak asıl türk erkeklerinde bi sorun yok mudur bu laf doğruysa.. dünyanın en güzel kızları bunlar, o yüzden tavlaması zor desek daha bi egomuzu koruyabiliriz bence.
türk kızlarının çok nazlı olmasından kaynaklanır, bu kadar naz çektikten sonra, ''eyhh ehehtre beaa hem çirkinsin hem dersine çalışmamasın hem nazlısın'' der insan. diğer bir etken ise, istanbul'un merkez semtlerinde bile kızların açılayım saçılayım, şu göğüslerimi ortaya çıkartayım derdinde olmamasıdır, %95 oranında (ki bu oranın, cinsel hayatla bir ilgisi yoktur) kızlar biraz daha kapalı kıyafetleri tercih eder (elbise giymeye açıklık diyenleri buradan moderasyona havale ediyorum, ahıllı olun ahıllı!) daha açık giyinseler, yüzleri güzel olmayanların göğüsleri güzel olacaktır, o değilse, kalçası güzel olacaktır, erkeklerde ''ehh sikerim rus'u yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı'' moduna gireceğinden (kızlara mal gözüyle bakacak en son kişi benim ayrıca) moduna gireceğinden ortada bir sorun kalmıcak ama hükümette iş yok.
bu genellemeyi yapanların hepsinin kör olduğunu söyleyerek yeni genelleme üretebileceğim genelleme.

beni genelleme!

çirkin ve güzelliğin göreceli olduğu konusuna hiç değinmiyorum. fakat katagorize edilmiş olması nasıl samimiyetten uzak nasıl?

yani kategori edilmiş güzellik ne işe yarar ki? kategoriler ancak derecelendirmek içindir. mesela çok hızlı koşan kişiye aşık olmazsın. ya da en uzağa gülle atana. peki bizim mesele güzellik? dünya güzeline dünya üzerindeki milyonlarca kişi aşık olabilir. fakat sadece 1 kişi sahip olabilir.

kategorilere bölmek halka arz etmek gibi bir şey. seç beğen al tadında. kısaca duygu yok. ben bundan cinsellik kokusu bile alırım. fesat mıyım ne?!

o değil de beni kategorize etme!
bence turk kızlarının asıl sorunu kendilerini çok güzel zannetmeleridir. tamam çok güzelleri vardır ama en tipsiz olanlarının bile bi hava caka içerisinde olması adamın sinirini bozar. hatta gider adama rus sevgili yaptırır. bu önerme de böyle desteklenirrr..
(bkz: zenciler de dünyada yaşıyor)
abaza erkeklerin aşırı ilgisinden dolayı, kendini afrodit sanan kızlarımızın aşırı yüksek egolarından dolayı hiç bir zaman kabul edemeyeceği gerçektir.
uzanamadıgı cigere mundar diyen kedi misali cogu türk erkeginin söylemekte haklı oldugu sözdür.
güncel Önemli Başlıklar