bugün

4 tane bira çaktıktan sonra işemek.
işemektir beyler hemde şırıl şırıl, sondaya maruz kalmayanlar bilemez.
Rahatlatıcı birçok eylem vardır mesela; eve yakınken tuvaletin gelir ve son anda yetişirsin ya da uzun süredir hoşlandığın kıza açılır ve oda senden hoşlandığını söyler ya da uzun süre sonra kendi çabalarınla veya dışarıdan yardım alarak boşalırsın, bunlar rahatlatır evet ama en rahatlatıcı eylem değillerdir. Dünyanın en rahatlatıcı eylemi, hayatınızda kendinize edindiğiniz amaca ulaşmaktır.
Seks
Uzun sure kabızlıktan Sonra büyük tuvalete cikmak.
Apartmanin en ust katina tasinmak..
Bir üst katinda anlayissiz,vicdansiz komsu olmaz.
Sıçmak ötesi yoktur...
uyku en önemlisi , saatlerce günlerce uyumak yapabileceğim en güzel şey..
işini bitirip uyumak. Ötesi yoktur...
Küçükken annem çalışırdı sadece hafta sonu görebilirdim annemi. Haftasonu dershaneden çıkınca eve gelirdim . Anahtarım vardı çantamda ama yine de zile basardım . Annem kapıyı açardı . Evden mis gibi yemek kokuları apartmanı sarardı. Annem anahtarım olduğunu bile bile niye zile basıyorsun derdi . Şimdi ben ne diyeyim sana kadın? sen hiç kendine kapı açmadın ki .
Akşam eve yorgun argın gelince çoraplarını fırlatıp kanepeye boylu boyunca uzanmak.
1 hafta boyunca bekleyip ardından masturbasyon yapmak ben böyle birşey ne gördüm nede hissettim.
Saunadan çıkıp 20 derece suya ani dalış yapmak .. en rahatlatıcı olmasa da müthiş bir eylem.
Os.rmak.
14 saatlik yorucu iş temposundan sonra kapı eşiğinde anasının kucağında bekleyen, babasını görünce ağzını açıp güleç şekilde kollarını bi o yana bi bu yana sallayan bebeğin varlığını hissetmek.
Hayvan sevmek.

Kitap okumak.
yeni alınan teknolojik malzemelerden çıkan şeffaf baloncukları patlatmak. müthiş stres attırıyor.
Bütün gün topuklu ayakkabı giydikten sonra, eve gelip ayakkabıları çıkarıp çıplak ayakla yere basmak.

Sanki kızgın kumlardan serin sulara alıyormuşçasına...
uzun yolculukta mola verildiğinde wc .
duştan sonra bornozla yatağa kendini fırlatmak.
Rüzgar, şöyle hafiften esen bir rüzgarın saçlarımı dalgalandırması...
meme sıkmak, oral seks yaptırmak gibi eylemlerdir.
Çok tatlı yedikten sonra su arayıp bulamamanın verdiği ızdırapla dolapta ice tea görmek.
Her zaman üç şeyi severim

1-uyku
2-uyku
3-daha çok uyku

Ama uyuyamıyoroum öylede bir sorun var.
şort giymek.
çok sıkışıtıktan sonra lavaboya yetişmek.