bugün

un kurabiyesi.. lüzumsuz bir şekilde pişmiş un yiyorsun.. meyve yok, ceviz yok, ağzında insanı boğmaya çalışır bir biçimde dağılıyor..
Damak tatlarina göre değişkenlik gösterir. Bana göre tralice denen (tatlı diyemeyecegim) şeydir.
Kurabiye. Hiç sevmem. tuğla gibi , tatsız tuzsuz şeyi nasıl yerler.
Kabak tatlısı üstünde ceviz ve tahin varsa harika oluyor. Kötü tatlı yoktur kötü aşçı vardır diyorum ben.
Triliçe güzel bir tatlıdır, tabi güzel yapılması şartıyla *
En kötü tatlı, peynir helvası olabilir, Trakya usulünü bilmiyorum, doğuda yapılanı kastediyorum. Peyniri sevmiyorum.
laz böreği diyen arkadaşa kesinlikle katılıyorum.

ek olarak birde batı karadeniz yöresine ait olduğunu bildiğim çükündür tatlısı var. yoğurt ve şeker pancarından yapılıyor sanırım.
istenmeyen kişinin ikram ettiği tatlıdır.
Ekmek kadayıfı...
Aşırı canımı sıkıyor.
tattıklarım arasında kabak tatlısının başını çektiği tatlıdır. bu konuda bir deyim bile mevcuttur. (bkz: artık kabak tadı verdi)
trileçe denen şey. rezalet ötesi bir şey bu.

gıda olarak tüketilmesi yasaklanmalı.
Bana göre (bkz: krem karamel)
Kabak tatlısı kötü mü? Siz ne anlarsınız be.
Bana göre magnolia
Baklava.

iğrenç.
Küçükken bize güzel gelirdi. PAPARA. Yiyrn var mı aranızda bilmem. Annem bayat dilimlenmiş ekmeğin üzerine şekerli kaynar su dökerdi. Bizim tatlımı yokluk zamanlarında oydu. O zaman tadı güzel gelirdi, şimdi bilen de yiyen de azdır.
kemalpaşa tatlısıdır.
onu bunu bırakın da ben bi ara yumurta tatlısı diye bi şey yemiştim bayağı rezaletti yemeyin yedirmeyin.
başlıkta dünyanın en kötü tatlısı soruluyor. bizimkiler yerli tatlı yazıyor.
kerebiç tatlısı diyorum.

bu nasıl bir manyaklıktır hala anlam veremedim.

görselden bakıp aldanmayın köpüğü krem şanti ya da krema değil berbat bir tadı olan ottan yapılır.
Hafif tatlılar sayılabilir.

Bir şam tatlısı, kadayıf, ekmek kadayıfı kötü olamaz mesela. Lök şerbet oyhş ekmekle dibini sıyırırım.
Mersin'den gelen ve ismine kerebiç
dedikleri tatlı, Bir de Tekirdağ'dan getirilen ismine peynir helvası denilen donmuş ve yapış yapış bir kıvamda bir tatlı vardı. ikisini de beğenmedim.
irmik tatlısı olmadığı kesindir.
(bkz: Lozan pastanesi) tatlıları. Sadece pastası üst düzeyde.
kemalpaşa gereksiz.
kötü demeyim ama bana göre en az lezzetli olan halka tatlısıdır.
Ayva tatlısıdır heralde.