bugün

tanistirayim (bkz: hidrojen sülfür)

başlık altında bahsedilen kokuların yüzde 80'inden fazlası bu maddenin yüzünden.

Bu kokuyu çok yakından tanımanız için bir iki örnek vereyim.
-kokmuş yumurta
-yaz sıcağında logar kapağından sızan kanalizasyon kokusu
Bir gün çoluk çocuk pazara gittik . Neyse alışveriş bitti erzakları arabaya yükledik. Minnak soğan sen poşetten kaç bagajda kal. (Bir hafta) Tövbeler olsun yarabbim o nasıl kokudur. Haha aklıma geldi bak * tabi canım kocam bida arabaya soğangillerden birşey koydurmadı. ama o koku üstüne tanımam . Ha bu arada temmuz sıcağında oldu.
çürük osuruk kokusu...
12 saat giyilmiş çorap kokusu.
tencerede 4 gün beklemiş makarna. anasını sikiyim bunun ben.
sigara izmariti dolu ıslak kül tablası.
benim icin balık tavuk yumurta kokusudur.
aslinda tam anlatamadim.

bazi yeni yikanmis perde su kenari göl kenari kokusu
yumurta pisen bir mutfaktaki bardak kokusu hah o koku iste o kokuyu animsatan her sey.

bazi perdeler de o sekil kokuyor.
bazi banyolar da o sekil kokuyor islanmis döl kokusu sperm kokusu mudur nedir tanimlayamiyorum aq ne zikimsa iste.
(bkz: leş)
Yanık veya vurulmuş insan kokusu
1 hafta yemek yiyemezsin.
Bi mantara aittir.
izmaritle dolu çöp.
Ölü kokusu. Öğğkk.
Soğan, sarımsak yemiş birinin ağız kokusudur.
ölmüş balık kokusu. bazen kapalı bir poşete koyuyorum ve bir iki gün öyle kalıyor. poşetin içinde ne olduğunu unutup açtığımda ortamı alan kokuyu tarif edebilmem imkansız. iddia ediyorum bu koku dünyanın en ağır en kötü kokusudur.
tuvalette yosun bağlamış bok.
Kusmuktur.
Saatlerce sigara içilen bir ortamda bulunduktan sonra,o kokudan kurtulmak için duşa girersin hani,ama sigara kokan saç ıslandıktan sonra daha Bi kötü kokar,hemen şampuana sarılırsın. işte o koku kadar berbat başka bir koku yoktur.
yıkandıktan 1 gün sonra ki köpek kokusudur.
açık alanda nerede olduğu bilinmeyen bok parçasının bir kaybolup bir yoğun şekilde gelen kokusudur.

piknik yerlerinde bu dalgalı kokuya sıkça rastlanır. mangalda tavuk kokusu etrafa yayılana kadar yakınlarda bir ağacın dibine yapılmış bulunamaz bok kokusu aralıklarla kendi varlığını katılımcılara hissettirir.
Arkadaşların hiçbiri meslek lisesinde bir sınıfa girmemiş anlaşılan, o nasıl bir kokudur aman yareppiii.
yeni hasta olmuş yada yeni hastalıktan çıkmış kuku kokusudur. kesin.
lor peyniri.
Çürümüş hayvan cesedi.heleki üstünde milyonlarca kurtçuk varsa.
Sizinkinden başka diğer herkesin ossuruk kokusu.
Karnıbahar 2 seneme ziyan eden yemek.