bugün

külliyen yalandır.
sene 2006 aylardan temmuz askere gitmeme 15 gün var. o kısacık günleri bodrumda değerlendiriyorum falan. iki rus hatun şezlonglar yanyana böyle önce kesişme evreni ardından tanışma ve kaynaşma akabinde akşam yemek. ertesi gün şuraya gdelim yok ben orda eğlenemem.yok şunu giymem yok bunu yemem.
lannn!! siktir git. kapris üzerine kapris. zor attım kendimi memlekete.

fena!
istedikleri şeyin her erkekte olmasından öte gelen durum.
(bkz: az veren candan çok veren maldan verir)
rus erkeklerinin kaba davranışlarından ve sürekli dayaklarından sıtkı sıyrılan rus kadınlarının, kadınlık içgüdülerinden dahi naz ve kaprisi kaldırmış olmalarından mütevellit doğru önermedir.
rus sandığım ancak ukraynalı çıkan kızın bana içecek bişeyler ısmarlaması ve akabinde mükemmel bir gece geçirmemiz,ukraynalıların çok daha kaprissiz hatta doğa üstü kişiler olduğunu gösterir.**
kanımca komünizmin etkisinden hala sıyrılamamış olmalarından kaynaklanmaktadır. sadece kızları değil, erkeklerinde de pek kapris olmaz. paylaşımcıdırlar, çok fazla korumacılığı sevmezler.

ben mesela oksana isimli hoş bir bayanla tanıştım, kendisine teklif ettim hatta çikolata falan hediye ettim kendisine, çikolataları aldı yedi arkadaşlığımız devam etti ama sevgili olamadık çünkü onun çıktığı biri vardı. bazıları da türkleri çözmüş olduğu için kapris yaparlar bir şeyler koparabilmek için ama türkler onların içine girmediği müddetçe kaprislerini göremezsiniz. komünizmden çıkıp kapitalizme saplandıklarını da görmekteyiz ve bu gidişle, zamanla sanırım bu kaprissiz tarzları, özellikleri ortadan kalkacaktır.

şu anda bir rus kızına çıkma teklif edin hemen cevabınızı olumlu ya da olumsuz alırsınız. bizdeki gibi sizi süründürüp sonunda da sizinle evlenmezler, 3-5 kişi bir araya toplanıp insanlar hakkında dedikodu yapmazlar, birbirlerinin kuyusunu kazmazlar. iş ayrımı yapmazlar, bok bile temizlerler. bankada ara ara çalışıp boya badana işi yapan kadın gördüm. yani bizim hatunlar gibi başbakan karısı edasıyla yürümezler sokaklarda. tuhaflar yani...
güncel Önemli Başlıklar