bugün

(bkz: ultras napoli)
(bkz: ultraslan)
nur cemaati taraftarlarıdır. bunlar çok fanatik cidden.
Beşiktaş taraftırıdır. (bkz: çarşı)
kesinlikle çarşıdır,eğer futbolla ilgilenen biri olsaydım kesinlikle çarşının anarşizminin içinde boğulmak isterdim...
(bkz: irriducibili)
galatasaraylıyım ama en iyi taraftar liverpool taraftarıdır.
tabii ki; mavi şimşek taraftarlarıdır!
(bkz: celtic)
boz baykuşlardır.

tribün şovunu eğlenceye dönüştüren taraftar grubudur.

gol yiyince "kol bozuk" derler çıkarlar işin içinden.
Çarşı'dır. Ondan sonra çarşı tarzında paok ve glasgow taraftarıdır. Hayır yani dünya'nın kabul etmiş olduğu gerçeği neden irdeliyoruz?
Biz 132 decibel'i hiçbir gözlemci çağırmadan tesadüfen yaptık ama ultraslan hem yetkili çağırdı hem de böyle bir rekor için sosyal medya'da hareketlendiler. Ama gel gör ki 131 decibel'de kaldılar.
(bkz: akp seçmeni)
(bkz: takım tutar gibi parti tutmak)
(bkz: çarşı)

(bkz: teksas)

not: keşke ultraslan diyebilseydim...
geçici olması , yoksa katlanamazdım.
rive ve boca taraftarlarıdır. rangers taraftarlarıdır. adamlar 4. ligde full 50 bine oynuyor. bjk feda ayaklarına rağmen stadın yarısını dolduramıyor.
kulüpler açısından en iyi taraftar en çok ürün alan taraftardır;

bu da ülkemizdefenerbahçe taraftarıdır.

futbolcular açısından en iyi taraftar en çok tezahürat ve baskı yapan taraftardır;

bu da ülkemizde beşiktaş taraftarıdır.

ancak bu işi daha dengeli yapan taraftar ise galatasaray taraftarıdır.
hepimizin bildiği gibi maç öncesi görsel şovlar ve efsane bestelerle takıma sahada itici güç verirken ürün alımını da eksik etmemektedir.

ek olarak anadoluda es es bandosu ve teksas gibi gruplar da hatrı sayılır gruplardır.
son 2 sezondaki saygısıyla gönülleri fetheden taraftar grubudur.

(bkz: ultraslan)
tabikide gencfenerliler. ama şöyle bir gerçek var bir ülke dışaroyla oynarken herkes bir taraftar olmalı bence.
Fenerbahce taraftarının farkla sokacağı aşikardır.
tartışmasız fenerbahçe taraftarıdır.

--spoiler--
Oscar Cardozo: Futbol kariyerim boyunca böyle bir taraftarı ilk kez görüyorum. Resmen cehennem gibiydi stad.
--spoiler--

görsel
Bizim mahallelidir.
dortmund taraftarıdır.
müslüman değiliz, göztepeliyiz.
söz konusu ortalığı birbirine katmak ve yara alarak çıkartmaksa paok taraftarı başı çeker. psikopat ibneler .
Subjektif olarak liverpool fc , objektif olarak borussia dortmund.
güncel Önemli Başlıklar