bugün

Tabiki gölgesi bile bana huzur veren,canım vatanımın ayyildizli,dedelerimizin kanını temsil eden kırmızı rengiyle şanlı bayrağım.TÜRK BAYRAĞI.
görsel
görsel
görsel
görsel var mı daha asili?
şüphesiz ki türk bayrağıdır.
Ortasında güneş olan bir bayraktır.
görsel
Kan ile sulanmaya devam eden anlı şanlı bayraktır.
(bkz: Mozambik bayrağında kalaşnikof olması)
görsel
milliyetçi hislerim Türk bayrağı diyor tabi ki.

ama objektif bakarsam estetik olarak nazi bayrağı yani gamalı haç alır derim.
Tabiki Türk bayrağıdır onun yeri kalbimizde ama ikinci olarak bence Papua yeni Gine bayrağı. bana sempatik geliyor.

görsel
TÜRK BAYRAĞI dır şüphesiz. Böyle asil bir dalgalanmak renklerin muhteşem uyumu hiçbir bayrakta yoktur.
görsel
görsel
Guzel ic camasiri olur.
görsel
(bkz: türk)
senin deden de ingiliz muhipleri cemiyetine üyeydi zaten rahat ol.
tabi ki anarşizm bayrağıdır, üzerinde hiçbir simge olmayan, hiçbir ulusu, kimliği, kültürü yüceltmeyen, salt insanın insanlığını yansıtan bayraktır. yüceltilip ölüme gönderen, genç yaşta toprağa koyan kanla sulanmış bayraklar yerine tüm bunların üzerine kara bir örtü çekip altına gömen de bayraktır.
hüzünlendim bak.
Tabi ki türk bayrağını tek geçerim kıyaslanamaz o ama bana papua yeni gine bayrağı cazip geliyor.
görsel

Papua yeni Gine bayrağı. Gece ışıklandırma olursa on numara olur bu bayrak.
insan şuraya başka ülke bayrağı atmaya utanir valla.

Bilmiyorum anlamsız bi şekilde sadece dış görünüşe bakarak nasıl başka bayraklar güzel geliyor gözünüze.
türk bayrağı. diyelim ki, bir an için milliyetçi duygularımdan sıyrılıp söyleyecek olsam da yine türk bayrağı. ay ve yıldız bir araya gelmiş daha ne olsun. diğer ülke bayraklarının çoğu kısmı, paintte çizgi çizgi boyanmış gibi.
güncel Önemli Başlıklar