bugün

Behlül & bihter
En iyisini bilmem Ama En kötüsü Ezel-Eyşan aşkıdır. Karakterler Senaristler tarafından öyle bir Yazılmıştır ki Ezel Alemdeki En düzgün çocuk Eyşan Tartışmazız En kahpe kadını. iyi ile kötünün Aşkı.
Cemile - cengiz aytmatov.
aynı anda tac mahalin hikayesidir.
Bir gün kısmetse çocuklarıma anlatacağım hikayedir.
Umut her zaman vardır!!!
Mark Antony ve Kleopatra aşkıdır. iki aşık ayrılmak yerine intihar etmeyi tercih etmişler, gerçek Romeo ve Juliet hikayesi!
bu yazarlardan biri arkadaşının annesine sulanmıştı . heh en güzel aşk o işte .
Cemal süreyanın tomris uyara olan aşkıdır.
Yaşamayı istediğimizdir. Biz yaşamıyorsak bir önemi yoktur. Öyle değil mi cennet kaçkınım ?
(bkz: fuck buddy)
leyla ile mecnun.
leyla ile mecnundur. kavuşamamışlardır ama en güzel aşk hikayesidir.
Bizimkisi.
(bkz: bizimkisi bir aşk hikayesi)
sadece bir tanedir.

anlatırım ileride henüz aşık olmadım. *
anneyle çocuğunun arasında geçer.
sayısı milyarlarcadır. çünkü herkesin aşk hikayesi kendisine güzeldir:)
gözleri görmeyen oğlunu stadyuma getirip 90 dakika ona maçı anlatan anne. Hangimiz bu kadar severiz ki ? Aşk sadece günümüzde bilinenden ibaret değildir işte.
her aşk güzeldir acısıyla tatlısıyla her aşk sahibine en güzel aşktır.
uydurma hikayedir.
Adem ile Havva. (Aşkların ne güzeli, Herkes biliyodur bu hikayeyi sanırım.)
...ve sonsuza kadar mutlu yaşadılar...
masallarlara inanıyorsan var dünyanın en güzel aşk hikayesi.inanıyor musun?o zaman çocuksun...çok tatlısın sen yaa!!
only unfulfilled love can be romantic.

- maria elana

barcelona barcelona / woody allen

yazarın notu: aşkın yaşanmamış olması gerek, yaşanamamış olması gerek ki, güzel olsun... aksi halde tü-ke-ti-li-yor.
kadın her açıdan adamdan daha önemli bir sosyal statüye sahiptir. genelde tersi olur ama olsundur, kadın sever, adam sever. sonra adam saçmalar, kadın kendine gelmesini bekler. adam kendine gelir, sonra bir daha saçmalar. kadın yine de sadakatindedir, asaletinin ışıklarını saçar. adam yine kendine gelir, kadın ona yine sarılır. sonra adam bir daha saçmalar, kadın onun için bekler. adam kendine gelir, ve kadın ona der ki ''bir daha dağıt kendini, ben seni bir daha seveyim. sonra bir daha, bir daha... ta ki ben öldüğüm güne kadar; o gün sen kendine 4 bıçak sapla, 1 sene gez o bıçaklarla, ödeşelim ve o gün senin bayramın olsun, bayramın kutlu olsun.''

elbette dünyanın en güzel aşk hikayesi benim değil, ama dünyanın en asil ve merhametli kadını benim. bu hikayedeki 'adam' diye bahsettiğim benim; ancak bu kadını ölene kadar mutlu edersem o ''adam'' benim.
bir adam ile bir kadın ıssız bir adaya düşmüşler. Adam kadına ölümü beklemek yerine çocuk yapmayı önermiş. Kadın adama "sana vereceğime çalı çırpıya sürterim." demiş. Gel zaman git zaman ada çoraklaşmış. Bütün çalı çırpı yok olmuş. Kadına sürtecek bir şey kalmamış. Kadın adamın yanına gitmiş "hala beni seviyor musun?" diye sormuş. O da cevap olarak "hayır ama birbirimizi sevmeden de çocuk yapabiliriz." demiş. "Peki." demiş kadın. Sonra kadın hamile kalmış. Adam veremden ölmüş. Çocuk dört haftalıkken bir gemi adaya gelip kadını kurtarmış. Kadın evine ulaşınca kürtajla çocuğu aldırmış. Annesinin babasının uygun gördüğü bir adamla evlenerek huzurlu ve aşk dolu bir hayat yaşamış.
beşiktaşk.