bugün

Bizanslılar, persler, akalar
Ah tabi neden olmasın diye islama geçmediğimize göre bizi kılıçtan geçirip dinine zorla mensup eden abbasilerin milleti araplardan kullanıyorum oyumu.
Yahudilerdir,kendilerinden başkasını insan saymazlar.
Yahudiler diye biliyorum. Ama gaddar olan insan dır. Toptan bir millete gaddar demek doğru olmaz.
gaddarlık acımasız olma durumudur.
bir tane mal ait olduğu milletin acımasız olmadığını söylüyor.
(bkz: etnosentrizm)
buna mal dedim çünkü gaddarlığın bir millet refleksi, davranışı olamayacağını bilmiyor.
milletlerin, kültürleri olur. bakın inançları da olmaz. çünkü komple bir milletin neye inanıp inanmadığı bilemezsiniz. fakat kültür davranışdır ve kendini gösteren bir olgudur. ve kültür bile bir milleti tam olarak açıklamaya yetmez fakat ortak payda oranı yüksek olduğundan milletleri kültürleri ile ifade edebiliriz.
misal militarist ritüeller göstermek kültürel bir harekettir.
yemek eğilimleri, kültüreldir.
dil, mimari, sanat ve hatta okuma,yazma vs vs vs. ve bilinmelidir ki kültür durağan değildir ! değişir. değişmiştir ve değişmeye devam edecektir.
misal, orta asya türk kültürü ile anadolu türk kültürünü bir tutabilir miyiz ? tutamayız. 1000 yıl önce ki anadolu türk kültürü ile bugünü bir tutabilir miyiz ? tutamayız.
ve hatta 15 yıl önce ile bugün ki kültürü bir tutabilir miyiz ? tutamıyız maalesef. ve fakat oransal payda da ortak noktalar var bu temeldir.

bir de yahudirler diyenler var. bunların hangi siyasi kafada ki mallar olduğunu biliyoruz. sürekli bir ayrıştırma halleri, düşman arama halleri... iğrençsiniz.
yahudilerin içinde 5 yıl bulundum, çok düzgün insanlar. genel olarak en belirgin özellikleri hak yemiyorlar. en az 100 tanesini tanırım. parayı severler, tutumlular. bunlar kötü şeyler değil aksine dünyayı güzelleştiren şeyler, bakın tutumsuzluğumuz, savurganlığımız, her boku istememiz dünyayı ne hale getirdi, getiriyor.

misal bu geri zekalı türk yahudiler olduğunu bilmez. bakınız hazar devleti, ve bakınız karamanoğlu beyliği ve hatta bayrağı..

Fiziksel antropolojinin kanıtladığına göre, yaygın inanışların tersine, Yahudi ırkı diye bir ırk yoktur. Dünyanın pek çok yerinde yaşayan Yahudilerin antrepometrik ölçüleri, yapıları, kiloları, ciltlerinin rengi, sefalik endeksleri ve kan grupları hiç tutarlı değildir. Bilakis Yahudiler ile yaşamakta bulundukları ülke halkı arasındaki endeks ve kan grubu benzerlikleri, farklı ülkelerde yaşayan Yahudiler arasında olandan çok daha fazladır.

son olarak gaddarlık bir insan davranışıdır. içinde ötekileştirmeyi, türcülüğü, bencilliği barındırır. tıpkı sen gibi.
bunu en iyi savaş zamanında görebilirsiniz.

yahudiler denmiş.
üst sıralarda yer alabilirler.

ancak benim gözümde sırplar ve japonlardır. belki ruslar da dahil edilebilir.
Siz hiç bir alman ile aynı masada oturmamışsınız..

Açise ilk sizi yer... Sizin diğer yemekleri yememeniz için...
Yahudilerin adı çıkmış. Lakin Çin'i bilmeyen yok. (bkz: Çin işkencesi)
akadlar.

kral sargon'un askerleriyiz.
Araplardır. Bu zamana kadar hiçbir toplumda diri diri kız çocuğu gömmek gibi bir gaddarlık yapılmamıştır. Daha bir sürü çeşitli gaddarlıkları vardır bu yobaz ırkın.
Çinliler başı çekiyor olmakla birlikte birçok güneydoğu Asya ülkesi milletleridir.

Günümüzde ve tarihte insanlara yaptıkları soykırımları geçtim sırf yemek yapma şekilleri bile onların vahşiliğini gösterir.

Yakarak köpek pişiren mi ararsın, canlı canlı balık yiyeni, maymun beyni yiyeni mi ararsın, her bir canlıyı böceği diri diri kızartarak yiyeni mi ararsın...

Yaratık gibiler adeta.

Arakanda, doğu Türkistan'da, maçurya'da, Kamboçya'da insanlara yapılanlara hiç girmedim dikkat ederseniz.
Ruslar, ermeniler, kürtler, aztekler, asurlular, sırplar, çinliler ve diğer uzakdoğu milletleri.
Gördüğüm kadarıyla ermeni'ler.
Yani yapmadıkları vahşilik yok bu yaratıkların, tabi azeriler de savaşda potansiyellerini gösterdiler.
ruslar, ermeniler, çinliler, moğollar ve diğer uzakdoğu milletleri.
kendi kuyruğuna basılınca, kendi cebine dokununca ağlayan ve tüm haksızlık adaletsizlik hukuksuzluk karşısında susan, kendi adamı olunca haramı helal gören millet olmalı.
Ben de japonlar diyorum.

ellerine fırsat geçse dünyanın anasını skertir bu oragamik çekik gözlüler.
bunun emarelerini ikinci dünya savaşında gördük. kan kusturmadılar mi dünyaya?
pörl harvir hala zihinlerde..atomu yiyip oturdular aşağı da dünya rahat bi nefes aldı dünya.
geleneksel balina katliamları da cabası..
ikabana, kimono, geyşa, anjinsan, toronaga, tutsikiyançek, yaoramakoyaburama felan kendilerini şirin göstermeyi başardılar.
şartlar olgunlaştığında gerçek yüzlerini göstereceklerdir. budan kimsenin hiç şüphesi olmasın.
aha buraya yazıyorum. demedi demeyin.
bir orta asyalı olarak ifade etmek isterim ki, doğu toplumlarıdır.

ortadoğu, hint-pakistan bölgesi, rusya, cin ve uzakdoğu, güneydoğu asya.

dünyaya düzen veren güç batı'dan ruslara veya çinlilere geçsin.
bugünleri mumla ararız.

avrupa genelinde de insani şartlar açısından ingilizler bir adım öne çıkmakta.
ingilizlerin de sinsilikleri var ama alenen katliam olayları yok.

ee sinsilikte olacak, senin için amme hizmeti mi yapacaklardı?
güncel Önemli Başlıklar