bugün

Milyarlarca dolar çalan çok uyanık bir insandır.
Abd de yetişmiştir. Cem uzan.
neredesin mavi gozlu sert bakisli adam. turkiyeyi degil abd yi dolandirmistir. gelse de apple i da sikse.
Aklıma bir ülkenin başbakanı da geliyor fakat tam olarak ne kadar çaldığını bilemiyorum.
cem uzan en azından halkını soymamış reyizler.
şu başlığı gördüğün an aklına kim geliyor? işte o.
(bkz: bankalar)
her ne sebepten olursa olsun cana kıyan kişi en büyük hırsızdır, karşısındakinin yaşam hakkını çalar, elinden alır.

not: vatana ihanet suçları hariç..
(bkz: uzun adam)

serbest çağrışım.

(bkz: boyu uzun olanın eli de uzun olur)
pek yakında devasa hırsızlıkları hakkında kitaplar yazılmaya başlayacak alçaktır. kurduğu baskıcı ve yağmacı düzende filipinler'i soyup soğana çeviren filipinler eski devlet başkanı ferdinand marcos'a rahmet okutmuştur. bu tür alçaklar birbirlerine çok benzerler.

(bkz: ferdinand marcos)
akp lilerin kalbini çalan.
kişiye göre değişen kişidir. mesela bana göre benim gözümde en büyük hırsız eski sevgilimdir. bütün sevgimi duygularımı özlemlerimi hayallerimi çaldı gitti. şimdi ne yapıyorum resimlerine bakıp üzülüyorun özlüyorum ağlıyorum bazen de.
eski sevgilimdir. yıllarımı çaldı efendim.
Muhtemelen ihtiyaçtan dolayı değilde çalma hastalığı olduğu için çalıyordur.
şimdi yazarım da sıkıntı büyür.
(bkz: silivri sıcaktır şimdi)

sonbahara girelim havalar serinlesin yazarık ismini cismini.
çook uzun boyu olan, ben bu türkiye'nin zencisiyim diye diye ağlayıp halkın ve ülkenin anasını ağlatan rizelu malum gürcü şahıstır.

olum kobe bryant'tan bahsediyorum, siz de abartmayın her şeyi. kobe bryant'ın dedesi istiklal harbi zamanı ameriga'ya göçmüş müteahhit bir rizeludur. ayrıca bu entariyi kuzenim girmiştir.
görsel
damak zevkimizi çalanlardır.

https://www.youtube.com/shorts/Mek57p_MvJk

bu ülkede tesadüfen yaşıyoruz, saldım çayıra mevlam kayıra idaresi ve sorumluluğu altında yaşıyoruz.