bugün

göğüsleri bülent ersoy'un makyajsız haline benzeyen kadındır. iğrençtir ama o göğüslerin sayesinde 500 bin pound para kazanmıştır.

http://h2.haberturk.com/0...p;Kat=5&dt=2008/09/18
(bkz: göğüs değil lan bu bildiğin balon)
değil 500 bin pound, 5 milyar pound dahi kazansa, çilesi çekilecek gibi değidir.
(bkz: emeğe saygı)*
okuyucu yorumları haberinden daha çok yarmaktadır. herkes kendi fantezisini belirtmiş neredeyse.
(bkz: dünyanın en büyük kadınlı göğüsü)
(bkz: airbag)
(bkz: yazın pişik yapan göğüs)
küçük göğüslü kadının fotoğrafını bastırıp duvarına asması muhtemel kadın.
yürürken dikkat etmesi gereken insan. maazallah basıp düşebilir.
trafik kazalarından korkmaması gereken kadındır.lakin o gögüsler üç airbag'e bedeldir.
italyan otuzbiri için birebir olan göğüslerdir. o göğüslerle birleşik arap emirlikleri dörtbinsekizyüzaltmışyedisi bile yapılır ama neyse.
(bkz: iki cisim yaklaşıyor)
(bkz: dünyanın en büyük kollu adamı)
göğüsün büyük olduğunu çıplak poz vererek göstermiş havva kızı. misal sağdaki fotoda ya da aşağıdaki fotoda bakın bakalım..evet, göğüslerin büyük olduğu anlaşılmıyor. ama soldaki foto herşeyi açıklıyor, çıplak olduğundan mütevellit.

bu da haberciliğin ne kadar mükemmel olduğunu gösteriyor. çıplaklık olmadan anlaşılamayan şeyler.. te hallahım.

ayrıca şu yaşına kadar keşfedilmemiş bu yaşında mı keşfediliyor. o yaşına kadar acaba o göğüsler neredeydi, orasıda muamma tabi. ve son olarak göğüsten daha çok erkeklerde bulunan başka birşeyi andırmakta. ya da ne bileyim bana öyle geldi.
bir hastalığın paraya çevrilmiş hali...yazık...
(bkz: allah ım kör et beni)
(bkz: dostum göğüs demişsin ama bu tanımlanamayan cisim)*
(bkz: dostum göğüs demişsin ama bune lan)
(bkz: allahım sana geliyorum)
sağıldığında 4 litre süt verebilen kadındır.
fil in tecavüzü sonucu doğmuş bir veled-i fil dir kendileri.
Bunun çocuklarını düşünmek bile istemiyorum.Herhalde her ikiside şuan süt komasında veya bir daha ömürleri boyunca süt içmiyeceklerdir.
inanılmaz korkunç görünen kadındır.

göğüs değil tümör sanki..
kanımca göğüslerinin ayrı ayrı kimlikleri ve pasaportları vardır.