bugün

düz dünyanin fotoğrafini getiren düz dünyaciya bir maaşimi veriyorum.
düz dünyanin alt kisminin fotoğrafini getiren düz dünyaciya 5 yillik maaşimi veriyorum.

not: tabii fotoğraflarin telif hakkini bana vermek kaydiyla. hadi jimmy getir şu fotolari dünya şenlensin.
Dünyanın kazığını yiyen biri için düz mü yoksa yuvarlak mı pek anlam ifade etmeyen teoridir.
hayır düz olsa ne olacak...maaşın mı artacak?boyun mu uzayacak?iktidara başkası mı gelecek?
sosyal statün mü değişecek?
olayın elle tutulur bir tarafı yok...bugün Albert Einstein'ın teorileri bile test ediliyor.onaylanıyor yada reddediliyor.

bilim böyle bir şey...
flightradar24.com

frankfurt air traffic control units - traycon´lar...

santa maria ocean crossing control units.

moncton ocean crossing control units.

jfk -nyc- american crossover air traffic control units- traycon´lar.

oralarda oturan "beyin" herifler, sana dünyanın yuvarlak olduğunu bikac saniyede ispat ederler, ve o 50 bin lirayı da almazlar- çünkü ayda zaten 30 35 bin euro para kazanırlar.
Ortalama 60 yıl yaşayacağınız bi dünya için ne geyik yaptınız be. Hadi 70 yaşadın en fazla, o saatten sonra dünya zaten şeyinde olmayacak.

Düz olsa ne ters olsa ne.
para hesabıma yatarsa gerçekleştirebilirim. şu sıkışık zamanlarda gerekirse izin alır dünyayı gezdiririm lan kaç gün sürer ve kaç para tutar ki. 40 bin tutsa 10 bin cebe kalır 1 haftada iyi para. hemde dünya turu beleşe. şu başladığın noktaya dönme mevzusu yok mu meşhur. istanbuldan başlarız aynı istikamette gideriz. dünya düz ise dünyanın sonundan aşağı düşeriz zaten yapacak bir şey yok ama yuvarlaksa aynı noktaya döneriz.
O doğukan kesin bizim sözlükteki aptal trollerden biri.

Doğukan'da beyin olduğunu kanıtlayana ben de Niğde gazozu ısmarlayacağım.
ben bu düz dünyacı sığırlara yaklaşık 8-10 milyon taptaze beyin hücremi bağışlıyorum.
bakmayi bilse ufuk cizgisine bakmasi yetecek mal degneyiginin.