bugün

o zaman kendinden de mi tiksiniyorsun. dünyada yaşayan herkes dünyalı değil mi.
Al bı de burdan yak şarkısı sayesinde ritimli halde hafızalara kazınan cümle.
komutan logar da kimmiş komutan kumar'ın üstüne tanımam bu arada tihulu adamdır.
En sevdiğim ve katıldığım gora repliği.
Komutan logar’ın haklı isyanı...
Büyük adam komutan logar'ın tarihe mal olmuş isyanı. Unutulmayacaksın logar.
Komutan logar bunu ilk söylediğinde ne diyo bu dengesiz demiştim sonradan adam haklıymış meğer dedim pardon uzaylı yani.
Hoşgeldin.
dünyayı istilaya gelmiş olabilecek uzaylılara yönelik samimi karşılamaların yol açabileceği söylem.
14 temmuz 1789 aksaray...

http://galeri.uludagsozluk.com/r/868818/+

unutursak kalbimiz kurusun.
14 temmuz 1789 aksaray...
Bir uzaylı beyani.
Cem yılmaz bunu o kadar içten söyler ki, ben bile kendimden tiskindim.
Kezbanlar çok kullanır. + yoktur - si çok fazladır
Bir uzaylı söylemi .
Ayrıca kendini insanlığa ait hissetmeyen birey söylemi.
G.O.R.A filminde cem yılmazın canlandırdığı, Komutan logar adlı karakterin Söylemidir. dedesi robottan bozma olan komutan kubar'a aksaraylı bir köylü tarafından tecavüze uğramıştır. E adam haklı yani..
katıldıgım bir soylem.
kendi halimde müzik dinlerken aklıma gelip g.o.r.a. yı tekrar ve tekrar izlememe yol açan, filmindecem yılmazın sarf ettiği replik.
Bir film repliği olup aynı anda Sagopa Kajmer'in "Al Bi De Burdan Yak" şarkısının sonunda filmden alıntı yapılıp kullanılan cümle. Aynı zamanda, bu cümleyi ilk duyduğumda içerisindeki "tiskiniyorum" kelimesinin doğrusunun "tiksiniyorum" olduğunu düşündüğüm cümle.
görmüş geçirmiş insanın sözü. uzaylıları bizden üstün tutandır. muhabbetleri sarmıştır belli.
dedesini ziken dünyalılardan tiskinen uzaylı sözü.
gora filminde komutan logar ın gönüllerimizi fetheden lafı. e tabi olsun o kadar, elin uzaylısı gelipte aksaray a inerse torunuda böyle der.
gora filminde cem yılmazın sarf ettiği cümle.