bugün

bilmem ne dergisinin bilmem ne araştırmasına göre bilmem kaç yılında dünyadaki kadın nüfusu ortalamaya vurulduğunda 100% ü görecekmiş ve hiç erkek kalmayacakmış. o anın öncesinde yaşayan son erkektir işte bu bahsedilen. tabii araştırma toplu bir katliamın olduğundan bahsetmiyor sanırım. doğum erkeğe bağımlı olmaktan çıkacağı için falan faso füso erkek the end miş.
ömrü boyunca cam fanusta saklanacak; numunelik kalacak erkektir. bir de:
(bkz: ölene kadar mokoko)
-efendim feminizm hareketleri çığ gibi büyüyor durduramıyoruz.
-birşeyler yapmalı
-erkekler olmadan çocuk sahibi olabilecekmiş kadınlar
-hızla tükeniyoruz
-kaçalım mı?
-bizi bulamayacakları bir yere gidelim.

(bkz: yok artık lebron james)
muhtemelen gay olacaktır.
ingiltere de kendi yumurtalarından sperm ürettiren lezbiyen çift çocuk sahibi oldu. son erkek ufukta göründü velhasıl.
sanırım bütün erkeklerin olmak isteyeceği kişidir. kadınlar erkeksiz de üremeye başlasalar hepsi lezbiyen olmayacaktır. lezbiyen olmayanlardan aşağı yukarı 100* tanesini alırız yanımıza yan gel yat osman misali bütün işlerimiz yaptırırız*.*
muhtemelen yalama olacak erkektir. dayanır mı be o da can. *
paylaşımcı ilkeler doğrultusunda etinden sütünden yününden yararlanılacak erkek.el bebek gül bebek de bakılacaktır tabi birkaç düzine kadın da bırakmayı unutmamışsa şu güzelim habitat.
dünyanın en şansli erkeğidir.
eğer kadınlar olduğu gibi kalacaklarsa "ben olayım lan noolluuur" diyeceğim erkek tipi.
çükü en değerli erkektir.
en garip adamdır.hayatı mahvolmuş insandır.kendisini sadece erkek diye beğeneceklerdir sadece.maç izleyemeyecek camiye gidemeyecektir. arkadaşlarına aşık olduğu kızı anlatamayacaktır.kimseye abi amca dayı baba dede diyemeyecek kişidir.dünyanın en yalnız adamıdır.
belli bir süre sonrasında gördüğü yoğun ilgiden sıkılıp kendi kendini yok edecek erkektir.
sanırım ruhsuz bedeni bile değerli olur. sıkı sıkı muhafaza edilir ve son erkek levhası takılarak müzeye konur.
(bkz: beni seç beni seç)
(bkz: dört nala sevişmek) * * *
agactir kendisi muhtemelen, cicek acmak üzere cölde develerle cevrili olabilir..
kankası olmadığından taşak muhabbeti yapamayıp bir süre sonra kendini imha edecek olan erkektir.
(bkz: kahtalı mıçı)