bugün

şöyle bir düşündüm de oyun oynayanlar olan değil oyunu yönetenlerdir en üstün olanlar, tozu dumanı yutan değil tozu dumana katanlardır en üstün olanlar, sahnedekiler değil perde arkasında sahneyi oluşturanlardır üstün olanlar, dolayısıyla tarihten bugüne baktığımızda en üstün ırkın yahudiler, ingilizler ve almanlar olduğu açık ve net biçimde görülmektedir. akabinde fransızlar ve italyanlar gelmekte en son halkasını ise çingeneler, afrikalılar, afganlar, kürtler, pakistanlılar, bangladeşliler gibi insanı değeri az olan ırklar oluşturmakta türkler ise normalin biraz üstünde, araplar ve farslar da normalin biraz altında yer almaktadır.
yoktur. Üstünlük takvadadır.
(bkz: elf)
insan bence. Insanlik onemli.
eskimolardır. dünyanın derdini cefasını çekerler de gıkları çıkmaz. yerim ben onları.
(bkz: kürtler tabiki de)
yahudi ırkı ne amk yok sünni ırkı.
gerçekleşemiyecek kıyaslamadır.nasıl en iyi hayvan diye bir şey yok en zeki en gelişmiş en hızlı koşan en çabuk en pratik en sevimli diye ayırabiliyosak bir hayvan seçip bu en iyisidir diyemiyorsak bence ırklarada bunu yapamayız.
türkler normal ırktan biraz üstünmüş, halla halla nedir acaba türkleri diger ırklardan üstün kılan anlatda bizde gurur duyalim, sırf yunanı kurtulus savasinda yendin diye normal ırktan üstünmü olunuyormuş.
Hangi ırka mensub isem kesin onlardır.
iskandinav ırkıdır.
tüm ırklar eşittir.
yapısal olarak bakıldığında siyah ırktır. bu insanların doğuştan gelen özellikleri vardır. örneğin kas yapısı beyazlara göre daha üstündür, ten renklerinin siyah olması sayesinde güneşten etkilenmezler ayrıca bazı hastalıklara kalıtsal olarak bağışıklıkları vardır. örneğin MS hastalığına beyaz ırklarda çok daha fazla rastlanmaktadır.
At efenim at.
Kürt olmadığı kesin.
tabiiki, başlığı görür görmez akla gelen ırktır.
papua yeni ginelilerdir.
insan ırkıdır.
üstün ırk diye bir şey yok.
Insan tarafindan uydurulan hic bir irk birbirinden ustun degildir.
türk ırkıdır efendim.
(bkz: yaradılan)
Orglardır. Elflerde olabilir.
Zamanimizda neredeyse tum irklar etkilesim icine girdigi icin irk kavrami diye birsey kalmamamistir bu nedenle sorunun cevabi yok.
savasmak ve zeka konusunda gercekten bizim önde olacagimiz fakat tez canlilik ve planlama konusunda ustunlugu baska irklara biraktigimiz bir gercektir.