bugün

(bkz: illüminati gençlik kolları)
1782'ten beri abd tarafından kullanılan resmi mühre bakarak görülebilecek olan durum.
Great Seal of the United States yazdığınız zaman görülecektir.

birleşik devletler mührü.
bitmemiş piramit. üzerinde de her şeyi gören göz.

kendilerince piramitin taşıdığı anlam ise şu;
''Piramit zaten mutlak gücün simgesi. Evrensel bir anlam taşıyor. Amerikan ulusu, piramit gibi inşa ediliyor anlamında kullanıldı.''

bu piramidi bu amaçla neden bir tek dünyanın bir numaralı gücü kullanmakta?
ben senin hayatından gittim mason,
hadi o eskisi gibi ol olabirsen.
ben seni yudum yudum içtim mason,
hadi dur o sarı localarda durabilirsen.
dikkatli incelerseniz piyasaları, bu ergen geyiklerinden çok daha ciddi bir konu olduğunu anlardınız.
Gerçek bilgidir.

Hatta mason yağmurlarında ayin yaptıklarını söyleyebilirim.
Güldürmüştür.
Kim oğlum bu masonlar. Çıksınlar ortaya görelim.
lisedeki edebiyat öğretmenimizin anlata anlata bitiremediği efsane.
(bkz: desteksiz atmak)
parası olan dünyayı yönetir. masonlar büyük bir zenginler kulübüdür, hatta dünyanın en büyük zenginler kulübüdür. o halde dünyayı masonlar da gayet tabii yönetebilir. ama sadece masonlar yönetir anlamına da gelmez bu. tabii, o kadar zengin olup da arkasına sermaye güçlerinin bir araya toplandığı bir grubu almayanların da aklına şaşarım. orası da ayrı.
cebinizde paranız varken kendiniz kral hissediyorsanız ve o esnada ayaklarınızda bir çift nike pabucu ,onun üstünde bir adet levis ve abercrombie tişört varsa ;bir elinizde marlboro öbür elinizde cocacola varken algida da yesemmi diye düşünüyorsanız ; mason kaynaklı küresel güçler bedeninize işlemişken, birisi size masonlardan bahsettiğinde ağzınızda çıkan bir çift söz.
(bkz: dunyayi para yonetiyor hakikati)
(#354184)
benzeri hurafe icin ; (bkz: kaptan custo muslumanmis)
(bkz: yönetim istifa)
(bkz: nick mason)
(bkz: mason)
bunun böyle sanılmasının nedeni masonların içinde dünyanın en zenginleri olmasıdır. doğal olarakta elinde sermayeyi kim bulunduruyorsa o yönetir dünyayı. yoksa masonlar dünyayı yöneten gizli bir tarikat filan değildir. islami kesiminde bunun üstünde durmasının tek nedeni kendi sermyedarını geliştirme amacıdır, bu yüzden türkiyedeki masonlara çamur atmaktadır. bunun dışında masonlar dünyayı yönetmemektedir, dünyayı yöneten sermayedir ve onu elinde bulunduran çok uluslu şirketler. bu dediklerim yeni şeyler değildir, herkesin bildiği şeylerdir fakat gözardı edilemktedir. bunun nedeni basittir; bu kişiler paranın kendi ellerinde olmasını istemektedir. eğer dünyayı birilerinin yönetmesine karşı iseniz masonlar bir yat klübüde olsaydı karşı çıkılmalıydı. çünkğ karşı çıkılacak şey masonlar değildir, masonlar basit bir topluluktur. sadece insanların bir araya geldikleri sivi toplum kuruluşu gibi bir şeydir. çok eski gelenekleri vardır, fakat bu gruba katılana dünyayı yönetme kitapçığı verilmez.
ülkemizde özellikle islami çevrelerde çok inanılan bir komplo teorisidir
güncel Önemli Başlıklar