bugün

alkolik'in yetkisini aldılar da yaranmak için yeniden bunlara giriştiğini sandım.

kıs kıs kıs.
dünya radyo dedikleri fetöcülerle bağlantısı varsa rahatlıkla şikayet edip içeri attırabilirsiniz.
önce kendi bahçemizi süpürelim, sonra komşunun kapısının önündeki pisliğe takılırız. atatürk'e hakaret edilmesinden rahatsızsanız bu sözlükte bolca rahatsız olacaksınız.
Bir hafta boyunca radikal islamcıymış gibi trolleyip önce ceza aldığım, sonra da şutlandığım müminto sözlük.

monty phyton terör örgütü Mahlasıyla az delirtmedim şakirtleri...
o zaman gitmeseydiniz amk oraya neden gittiniz de yazar oldunuz orada. şimdi mi aklın başına geldi aq işsizi.
Tasvip edilmeyen davranış.

Her sözlükte böyle kanı bozuklar var. Ekşi sözlük desen terör yuvası olmuş.

Yalnız eleman güzel yalıyor, canla başla. Ben olsam mod yapardım * .
bulunuğu zümreyi bir çırpıda terk edebilen insanın düşündüğü fikirleri bir çırpıda terk edebilmesi çok normalken, bulunduğu zümreyi terk etmesine sebep olan sorunu ortadan kaldırmaya çalışmayan kişi, yeni dahil olduğu topluluğun fikirlerine ses çıkaramaz ve giderek uyum sağlar.

karakterle alakası var. şaşırmayın bu kadar.
Ya kardeşim burası uludağ sözlük git siber suçlara şikayet et biz ne yapalım...
bunların reklamını burada yapmasanız sönüp gidecekler zaten sallayın şu salakları.
Her boku şov malzemesi haline getirip sahte prim Kasanların hakkında ne düşündüğü merak edilen rezaletler bütünü.

görsel
görsel
görsel
görsel
bir ara gitmeyi düşünüyordum ama bunları gördükten sonra biraz zor. atatürk e saygısı olmayan yerle işim olmaz.
Burasi uludag?
iSTiSNASIZ hepsi siber suçlarla mücadele birimlerine ihbar edilmiştir. 2009 yılında girilen hakaret bile halen duruyor, yöneticileri 'bunu biz yazmadık üyelerden birisi yazmış' lafını nasıl kuracaklar acaba.

Atatürk'e hakaret içeren entry başlığın en beğenilen entrysi olarak duruyor, Yok böyle rezalet. Adminleri sözlük kızlarına 'bizim ilmi topluluğumuz var gel katıl' diyen insan işte ne bekliyorsunuz?

Burada Türkçü geçinip orada moderatörlük yapan, burada Atatürkçü geçinip şahsi çıkarları için oraya gidenler mutludur umarım. Uludağ'daki trollere kızıp Atatürk düşmanlarına sığınıyorlar amk. Hele içlerinden bir tanesi aynı başlıkta 'Atatürk'ü övdük diye eksileniyoruz' diyerek ağlamış. Sen değil miydin lan buradan oraya yazar kaçıran?

Neyse; rezil mi rezil o tanımlardan küçücük bir bölümünü görelim;

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel