bugün

Şüphesiz ki roma imparatoru Marcus aurelius'tur.
fransayı maymun ettikten sonra niye karşıma çıkmıyorsunuz lan diyerek hamburg kıyılarına kadar yürüyen kanuni sultan süleyman han.
recep tayyip erdoğandır. başka yok.
Tayyip olmadığı kesin bilgi yayalım.
görsel
sürekli dünyayı yönetme, dünyayı ve insanı dinlerden ülkelerden milletler ve terörden arındırıp özlerine kavuşturma hayali kuran birisi olarak. aklıma kendim geliyor. hiç şüphesiz ki yer yüzünde lider olmayı hak eden tek kişi benim. zira dünyayı ve insanı düşünen tek insan benim.

bilinen tüm liderler ahmak ve pisliktir. din millet ve ülke saçmalıklarını kullanarak insanları kendilerine çekiyorlar. lider olmayı hak etmiyorlar.
Tarihte muhammed a.s
Günümüzde onun yaşantısına ençok benzeyen yani yok .
rte diyecem, gülmekten diyemiyorum....Putin lan, putin..... Dünya lideri öyle koyunun kendi çobanına demesiyle değil, tüm dünyanın demesiyle olur.
görsel
se'nik isimli kral cindir. en güvendiği kölelerini ülkelere lider olarak yerleştirmiştir.
görsel
Kenan komutanım kenan komutanım
görsel
görsel
tek başkomutan, tek lider, tek evlat.
gene korkusundan arkasına taktığı binlerce korumayla dolaştığı bir gün.

https://scontent-frt3-1.x...168d4e7d2&oe=59B633C4
elbette;
http://i.sabah.com.tr/sbh...650x344/1459439544921.jpg
blair' ın baldızı
en solcusundan komunistine herkesin ilk aklına reis gelir birbirimizi kandırmayalım, sadece aklına gelir yani, sonra atam falan denir orası ayrı,,
ulu önder gazi mustafa kemal atatürk.
Dedem... Çok ileri görüşlüydü kendisi, çiftçilerin kralıydı... Tarlaya ekinini ekmeden önce gider civar köylülerin tarlaları dolaşır neler ekilmiş inceler sonra onların ekmediğini eker hiç bir zaman da zarar etmezdi. Bu ileri-görüşlülük günümüzde ne siyasilerde kaldı ne köylülerde bu ülkeye dedem gibi adam lazım
ilk ve tek isim; Mustafa Kemal Atatürk!
Mustafa Kemal Atatürk.
vladmir ilyiç ulyanov.
Satoshi Nakamoto.
Kısa ve net gazi mustafa kemal atatürk. itirazı olan eksilesin çokta fifi.
Daha düne kadar seçmiş olduğu siyasileri, askeriyenin, sermayenin, yargının elinde şamar oğlanına dönmüşleri çıldırtan, tüm bu vesayetleri yırtarak gerektiğinde " dünya beşten büyüktür " deyip, aynı maziye sahip mağdur halkların sevgilisi ve umudu olan lider; recep tayyip Erdoğan dır.

Kurduğu vesayetleri devre dışı kalanlar çocuk gibi ağlasınlar.
atatürk.
tabii ki merkel. onbaşınınkini tutan kırodan dünya lideri olursa, at yarrağından da pikap iğnesi olur.

nası verdi onbaşı eline ama?...
güncel Önemli Başlıklar