bugün

sayın başbakanımız recep tayyip erdoğan dır.
(bkz: vlademir putin)
ilk akla gelen şey doğru değildir. bu sebepten : (bkz: kemal kılıçdaroğlu)
fatih sultan mehmet han'dır. çağ kapatıp çağ açan atamız.

edit: bizans torunları rahatsız.
tabi ki sayın başbakan recep tayyip erdoğandır..
Recep tayyip erdoğan'dır. Dünya'da rahat 1 milyar fanı vardır.
(bkz: atatürk)
(bkz: 300 spartalı)
hakkında yüzlerce kitap, makale ve biyografisi yazılmış mustafa kemal atatürk'tür.
(bkz: bill gates)
tarihlere gore gidersek cengiz han buyuk iskender fatih sultan mehmet kanuni sultan suleyman mustafa kemal ataturk.
(bkz: joffrey baratheon)
benito mussolini.
Mustafa kemal atatürk.
300 Sparta ve Spartalı leonidas.
Tartışmasız mustafa kemal atatürk'tür.
Adolf Hitler dir , benito Mussolini dir , Vladimir Putin dir. Ve tabii ki bizin için mustafa kemal atatürk tür.
recep tay... tartışmasız mustafa kemal atatürk. rte diyenlerin kafasından verin bana.
hiç yırtınmaya gerek yok bizim ülkeden değildir. en azından son 76 yıldır.
espri olarak recep tayyip Erdoğan dır.

Atatürk değildir çünkü kıyametten çıkıp devlet kurmuştur. devlet her şeye sıfırdan başladı, Atatürk 15 sene boyunca önderlik etti, ülkesi küllerinden doğdu. bu süreçte hiçbir ülke dünya devi olamayacağından Atatürk de dünya lideri olamadı. ama büyük bir dehaydı orası ayrı.

Dünya lideri sıfatı dünyanın yarısını fethetmiş Cengiz han gibi, Batılı elçileri eteğini öptü diye büyük bir lütuf sahibi yapan emir timur gibi, bizansı silen fatih sultan mehmet gibi olağanüstü insanlara aittir.
------twitter'ı kapattıran
------youtube'a kafa tutan
edit:-dünyanın dalga geçtiği
------recep tayyip erdoğan
hz. süleyman. cidden dunyaya hukmekmis adam.
kultur seviyenizi sikeyim dedirten baslik. ulan bir adami destekleyebilirsin benim icin hic bir sorun yok bunda ama dunya lideri deyince aklina ilk rte geliyorsa orda bir sorun var demektir. nice cihana hukmetmis padisahlar, dunyaya boyun egdirmis imparatorlar, dunya tarihini degistirmis liderler varken rte hangi ozelligiyle ilk akla gelebilir ki? bak belirtiyorum desteklemenizde bir sorun yok sizin mantiginizla belki ilerde iyi bir basbakan olarak anabilirsiniz aranizda ama entry sicmadan once iki rekat dusunun.
hz. süleyman, zülkatneyn, nemrut, buhtunnasar.

evet bu 4 kişi hükmetmiştir ama hadislere göre.
mr.white.
@1 http://inciswf.com/1299087104.swf
güncel Önemli Başlıklar