isveç kızı vs norveç kızı vs rus kızı vs türk kızı sıralamasına göre akla ilk gelen güzellerin kıyaslamasıdır. buna göre türk kızı son sıraya atılarak büyük haksızlık yapılmıştır. yazıklar olsun.
bu sıralamayı biri yapacaksa o kişi benim diyeceğim başlık. millet toplanın dünyanın hemen hemen tüm milletleriyle haşır neşir olmuş biriyim. size dünya kızlarını anlatayım.
1.Hollanda kızı: dünyanın en tatlı kızlarıdır. sarışın, güzel, temizdirler. sadıktırlar sevdiklerine bağlanırlar. evlenilecek kızlardır.
2. büyük britanya kızı: geneli tombik, kırmızı yanaklı olur. hareketli yaşam tarzları vardır. özgürlüklerine düşkündürler.
3. rus ve kuzey kızı: yüzde doksanında gram yağ yoktur. hepsi güzeldir. selvi boyludur. ama coğrafyasındandır ki çok soğukturlar. sıcak kanlılık yok. buz gibi hatunlar anlayacağınız. sadece güzellik derseniz eyvallah.
4. danimarka kızı: temizliklerine düşkün olmazlar. balık etli olmak ile zayıflık arasındadırlar. güzellerdir ama asi bi yönleri vardır.
5.iran kızı: çok bakımlı kızlardır. bakımdan kastım full makyajdır. niye bu kadar makyaj yaparlar bilmiyorum. ama ortadoğunun güzelliği esmerliklerine yansımıştır. geleneksel yönleri elbette vardır her ortadoğu halklarında olduğu gibi.
6. alman ve orta avrupa kızı: tipik almandır. sarı saçlarını altında güzel gözleri vardır. disiplinlidir.
7. türk alman kızı: 3. nesil almanyada yaşayan türktür. artık alman kültürüne ayak uydurmuştur. fakat zihnin derinliklerinde türklük durmaktadır. hareketli yaşamı tercih eder. türk değerleri azalmıştır. ama arada kalmaktadır. bu da bazen saçmalamalarına sebep olmaktadır. esmerdir genellikle. fakat bakımlıdır türkiye türklerine göre oldukça.
8. iskandinav kızı: gram yağ yoktur. soğuk iklimin soğuk insanları.
9. macaristan kızı: sevimlidir, esmerdir, sıcak kanlıdır. türk kızlarına beden yapıları uymaktadır.
10. ispanyol kızı: çok ilginç dilleri vardır. çoğunluğu kumraldır.
11: japon kızı: ufak tefek kızlardır. deniz yerine kültür gezilerine çıkarlar. cekiklikleri cazip kılmıştır.
12.arap kızı: tipik ortadoğu kızıdır. ama ortadoğu halklarının başka bir asilliği vardır. ve bu da arap kızlarında gayet iyi bulunur.
13. israil kızı: gerçekten temizlikte en son sıraya koyabilirim. esmer hatunlardır.
14.türk kızı: ne kadar kaprisli ne kadar tripsever ne kadar zor olsalarda dünyanın en güzel ve asil kızlarıdır. iyiki türküm iyiki bu ülkede yaşıyorum.