bugün

öyle gizemli bir şarkıdır ki tüm uludağ sözlük yazarları seferber olduğu halde bulamadı. bilmeyenler için tekrarda fayda var. dünya kupasında maçlar bittiğinde reklamlara girmeden önce stadda bir şarkı çalıyor. sözleri olmayan, slow bir şarkı. ayrıca bamboo ve hips don t lie değil. öyle de bir özelliği var şarkımızın.

edit: go west değildir. we are the champions hiç değildir.
özellikle almanya maçlarından sonra go west çaldığını söyleyebilirim. bu da mı değil?
bir de queen-we are the champions calarlar surekli.
(bkz: şarkı adı soruyorum hemen silicem)
aynı şarkı pes5'te ya da wining eleven 9'da "italya ligi" menüsünde çalmaktadır...*
kendisi eski bir şarkı olup (eski şarkı derken dünya kupası için hazırlanmış bir şarkı olmadığını vurgularım) arada bir "ole dıdımdımdımdım ole dıdımdımdımdım ole dıdımdımdımdım niaananaaaa" gibi heyecanlı nakaratı vardır.
italya kupayı alırken de çalan şarkıdır. birisi söylesin artık şunu. kupa bitti be.
"go west- pet shop boys" budur. daha önce bakılmıştı buna ama malesef remixi dinlenildiğinden (onun da başı) tam anlaşılamamıştır ne olduğu. yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür eder bir sonraki ismini sorduğum şarkıda buluşmak üzere hayırlı günler bol entryler dilerim.
(bkz: the final countdown)*
Toto Cutugno - L'italiano
içerik bulunamadı.