bugün

17 şubat , yani bugün. bütün kedilerin günleri kutlu olsun . hep iyi insanlara denk gelsinler . mümkünse hepsinin sıcak bir yuvası olsun .
yemin ediyorum salaklık lan bu. napalım bugün acaba? kedileri daha çok mu sevelim? cumhurbaşkanı koltuğuna da bi kedi.mi oturtsak acaba? dünya mallar günü de var mı?

- evet dünya kediler günü kutlamaları için taksim meydanındaki arkadaşımız metin' e bağlanıyoruz.
+ burda inanılmaz bir ortam var. Binlerce kedi ve fotoğraf çekmek için götünü yırtan instagram kullanıcıları görüyoruz. aman tanrım kediler toplu halde sıçarken Cihangir entelleri adeta orgazm oluyorlar.
HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR ETTiĞiM GÜNDÜR.
resmi tatil de olsun mu?

bu tarz bir soruyu akıllara getirir.
dünyanın her tarafında olmasada belli ülkelerde kutlanan gündür.
Sevgililer Gününü kutlayamayan biz garibanlar için alternatif teselli günü. Ne de olsa bi kedi bulması ve poz poz fotoğraf çektirmesi çok daha kolay.* Whiskas haricinde hediye de istemez.
can aksoy'a sırayla işkence yapılması gereken gün.
bir de herkes biraz yiyecek su birakabilir sokaklara.

protein tozu da bırakın. malum mart geliyor.
etrafta kaslı kedi de görmek isteriz. ki bu şakaydi.
ornitorenkleri unutan orospu dünyanın, bir başka yaman çelişkisi.

yazıklar olsun...
kedi seven biri olarak , ve olur ki biri sözlüğe sorarsa kimse bu konuda başlık açılmamış denilmemesi için açılan başlıktır. ayrıca can aksoy a destek adlı bir başlık olan yerde bu başlığın olması normal . kedileri daha çok sevin demiyorum ama eziyet etmeyin yeterli .
Mi den sonra soru işareti konur. Herkez değil herkes yazılır. Ve bir bağlaçtır öncesinde ya da sonrasında virgül kullanılmaz.
Kedilere adanmış bir gün.
insanın ayıbını örtme dürtüsü de olabilir.
insanların en az bir kedi sahiplenmesi ona ölene kadar sahip çıkması gerek bi gün.

Ben Kedi napim bana beni koruyacak köpek lazım diyen olursa bizim yurtta bi kedi var köpekten beter . Saldırmalar tırmanmamalar çok fonksiyonlu. Tam aradığınız hayvan.

Türkiyenin her yerine kargo hizmetimiz var.

Yeter ki biri alıp götürsün şu hayvanı. Psikolojimi bozuyo ya.
17 şubat bugün ile vuku bulmuştur.
şimdi mantikli olarak şu hipotezle bugün iptal edilebilir.

hipotez:
hay amk kediler gunuymus.
364 gün ne olacak?
onlar da bir hayvan günü olsun.
bu da yanlış oloom.
sadece 365 hayvan mivar.
cook var.
neyse olmaz öyle şey.

hipoteze bak sokiyim böyle hipoteze.
(bkz: http://galeri.uludagsozlu...a-kediler-g%C3%BCn%C3%BC/)
dünyamızın sayısız güzelliklerinden birtanesi olan kediler için ayrılmış gündür.
var olsunlar.
kedi dili denilen bisküvinin yasaklanmasına dair bir kampanya başlatılabilecek gün biçimidir. ilgili twitter tag'i için: #direnkedi
varlığından yeni haberdar olunan gün.
kedi mamasını fulleyeyim köftehora.

edit: mamayı götürmesine rağmen bana hala "amk yaratığı" bakışıyla bakıyor.
1 mart'tır.
kedimin uyuyarak geçirdiği gün. karşı penceredeki kediyi düşünüyor olabilir de karşıdaki kedi de erkek amk ?
büyüklerinin pekte iplenmediği gündür.
Gunu kutlu olsun kediciklerin mama kaplari dolsunn minnoslarin.
sevgilisi olanın kutlaması gerektiği günüdür.Aç telefonu dünya kediler günün kutlu olsun.Sende benim panterimsin ya hrr demelidir.Yada sen de benim kediciğimsin ya da denilebilir.Kadının kişiliğine göre uydursun bir kedi türü.
kadir kıymet görsek bari. ama benim hiç ümidim yok çünkü kediler çok nankör hayvanlar. yine miyav, yine cırmık.
Oncelikle kedi canını senin.
başta kendi kedim müdür ün ve tüm kedigillerin kedi gününü kutlar, gıdılarından öperim.
görsel

Herkesin kutlu olsun.
tüm kedilerin bugünü kutlu olsun. iyi ki varsınız ponçikler.

görsel
Ne ekmek yediniz şu minnoşlar sayesinde.