bugün

düz bir adamdır. bunu yapan birçok kişi vardır. acaba nedeni nedir? "kaybolursam yine böyle ülkemi bulurum" diye mi düşünülür acaba? ilginç.
Başka nereyi arayabilir ki diye düşündüğüm adamdır bu adam. Hayır nereyi arasın adam ?
türktür, bu kadar basit.
kendi topragına harita üstünden bile bakmanın ne kadar haz verdiğini bilen adamdır.
bunların ortaasyaya bakanı da vardır efenim.
(bkz: turancı)
acaba türkiye'yi yanlış çizmiş olabilirler mi diye bakan adam da olabilir. malum bazı gavurlar yapmıyor değil.
belki de Türkiye'nin dünyanın neresinde olduğunu bilmeyen adamdır.
- kanka nabıon?
+ bi' saniye!
- oğlum neye bakıyon?
+ ohh buldum, bak türkiye!
- aaa cidden mi lan? ben orayı canada felan sanıyodum.
2.si çıkmış.

dünya haritası bulunca türkiye yi arayan adam' ın oğlu
ingilizce sözlükte ilk aradığı kelime "fuck" olan adamdır.

edit: yok lan yok. adamın babasıdır.
turkiye'den kacmak icin dunya haritasi arayan adamla ayni diyardan gelirler.
Ya nereyi arayacaktı bu adama diye düşündügüm adamdır.
(bkz: tek boyutlu insan)
"dünya haritası bulunca yeni zelanda'yi arayan yeni zelandalı adam"la benzerlik gösterir.
normal bir insandır.
bi süre sonra aramaya gerek kalmadan bulunduğundan sıkmaya başlayan eylem. hem farklı bir şey de göremiyosun aynı ülke işte sınırlar renkler. ha olur da *bnenin birinin yaptığı abuk sabuk haritalar * *olur ona bir şey diyemem.
gurbetçi olması muhtemeldir zira adam memleket hasreti çekmektedir.
tanıdık bir yer arayan insandır. aidiyet duygusunu tatmin eder. iyi de yapar.
normal insandır. ingiliz bulsaydı ingiltere'ye bakacaktı, fransız bulsaydı fransa'ya bakacaktı. ne bekliyordun ki, fildişi sahilleri'ni mi arayacaktı?
18 yaşının üzerindeyse ve arama işlemi 'x' saniyeden fazla sürüyorsa pek normal sayılamayacak insandır.

buradaki x kavramı göreceli olmakla birlikte, bana göre 2 dir.
buyrun benim. ama sözlüğü rahatsız ediyorsa bundan sonra papua yeni gine'yi ararım.
normal adamdır. ilk kuala lumpuru ararsa zaten kaçın.
genelde çocukların yaptıı eylemdir.
Yurt dışında coğrafyası sıfır olan bir kaç yabancıya göstermek amaçlıdır, en azından ben kaç defa o amaçlı açdım haritayı.
şüphesizdir ki o bizden biridir. Aramızdan içimizden...
güncel Önemli Başlıklar