bugün

En son 2019da gelmisim sözlüğe. ilk gelisim ondan bi 5 yil önce flan sanirsam. Üniversite okuyordum. Bir forumda tanistigim beraber ders çalıştığım çocuk sayesinde üye oldum. O zamanlar saf salak tek amaci üniversite kazanip evden uzaklasmak isteyen bir kızdım. Kazandik okuduk flan sonra iş bulmak icin şehir değiştim. izmirdeyim. Güzel izmir . ilk parami kazandigim hayati kismen öğrendiğim şehir. Tanidim insanlari tanidim. Kendi cikarlari icin neler yapabileceklerini gördüm. Ama ben halen kendimi düşünen biri olamadim. Galiba işim gereği böyleyim. Vicdanımı kaybedemedim. isimi seviyorum yaslilarimi seviyorum. Onlarda bir hayir duasi duymak hoşuma gidiyor. Suan hayatimda istediğim yerde degilim ama olsun. Onuda yapicam. Bi gün Kendi basima bir birey olucam. Kendi evim kendi arabam kendi kararlarim olacak. Kendi hatalarimi yapabilme özgürlüğum olacak.
Son olarak hayallerinizden vazgeçmeyin. Ama hayal etmekle kalmayin faaliyete geçin. Ben yaptıysam yapabiliyorsam sizde yaparsiniz.
Beni dinlediginiz icin teşekkür ederim.
git gide kendini daha çok düşünen biriyim. aferin kız. sen adam olacaksın. ehehe.