bugün

bir önceki gün üye olan yazarlar grubu.
özel msj yolu ile daha iyi tanımanın mümkün olduğu yazarlardır.*
(bkz: dün bekaretini yitirenler)
dün de 5 kişinin üye olduğunu gösterir istatistik. sitedeki açıkları bulması için thedewil i sahneye davet ediyoruz. *
dün gene 6 kişinin üye olduğunu belirten istatistik. üye alımları durdurulmadı mı? yoksa önceden başvurularını yapmış da aktivasyon maili yeni gelenler mi bunlar? *
gelişmelerle çelişiyor.
haftalardır bekleyen çaylaklar mı vardı?
bugün uzun bir aradan sonra ilk kez sıfır (0) olarak gözüken istatistik alt başlığı.
an itibariyle 31 kişiden ibarettir.
benimde içinde bulunduğum grup.ama gelir gelmez tüm sözlükte bir güvensizlik almış başını gidiyor.yazık ....
--spoiler--
Dün Üye Olanlar: 585
--spoiler--

doğru söyleyeni dokuz köyden kovuyorlarmış derlerdi de inanmazdım... yazarın biri "yazar alıyoruz" dediği için idam edilecekti...

demek ki o da doğru söylemiş...

vay anası seyirciler...
(bkz: dun uye olanlara isimler)
gün itibariyle 37 sayısını gösteren , sözlüğe girişte bu kadar sorun yaşanırken hangi arada üye olduklarını merak ettiğim kütle.
(bkz: sıfır)
hani "biz paso alıyoz"duk lan sorusunu akıllara getiren sıfır rakamına sahip şey.
--spoiler--
sevgili uludağ sözlük yazar ve çaylakları;

sözlüğümüzde kısa süreliğine yazar alımı açılmıştır. ikinci bir yazar hesabı alanlar tespit edildiği an, aldıkları ikinci hesap ile birlikte silineceklerdir. aynı yerden bağlandığınız bir arkadaşınızı kayıt ettirirseniz, lütfen bunu bize bildiriniz.

yeni kayıt olan kişiler dördüncü nesil olacaktır.

uludağ sözlük moderasyonu.
--spoiler--

ile , 53 olmuş istatistiksel veri.
22,03,2007 de de olduğu gibi an itibarı ile 31 olan yenilerin sayısı.
ortalama 30`un altına düşmeyen rakam.
bir kankiş aracılığıyla sözlükten sözlüğe zıplayanlar olabilir belki.
(bkz: nuni)
(bkz: sanki ben)
1-2 haftadır 50 civarında seyrederken yamulmuyorsam iki gündür 0 demekte bu istatistik. alımların kapandığına dair bu bir işaret olmalı galiba. fake nick almayı denedim mamafih muvaffak olamadım. ayrıca eski türkçe kelime kullanınca kendimi süper hissediyorum.

(bkz: mahlas ül sahte)
büyülü dünyaya adim atıp, hayatlarında kökten değişikliğe giden, aynı zamanda hidayete erenlerdir.
(bkz: sen neymissin be abi)
ballı insanlar kategorisine giren geleceğin 5.nesil yazarları. zira üye alımı durdurulmuş.
50 si de bellidir*
(bkz: iğrenç espiriler)
hoşgelecek yazarlardır.
hoşbulduk diyen, yazar olmaya hevesli çaylak oluyorlar sanırım.
(bkz: ben)
(bkz: ben gibi)