bugün

rüyalarımda gördüğüm olası güzel bir haberi çünkü daha önce gevşemeyeyim diye söylenmemişti.
Çünkü sürekli böyle olmayacak.
Hiçbir şey düşünmeden ve gün sonunda pişmanlık ya da bir başka şey yaşamadan Güzel bir gün geçirebilme ihtimalinin hissettirdiği duyguları.

Belki de hiç böyle bir gün geçiremeyeceğim bile ancak yine de bir ihtimal ve bir umut var.
istenmediğimi öğreneceğim günü kaçırırmışım. Kedisini bile vermek istemediğini.
kaçırdığım şey uludağ sözlükte entry yazmak olurdu.
Falcao geldi lan. iyiki sıkmamışam kafama.
better coul soul’ un yeni sezonunu kaçıracaktım. Ölmemeye değer.
Yaşama fırsatımı. Varlığımı.
Bileğimi burkup, bu acıyı cekmezdim.
Çok güzel bir patlıcan pilavı yiyememiş olacaktım.
Güzel şeyleri yaşama şansımı kaybedecektim. belki yarın güzel bir şey olmayacaktı ama olabilirdi de ve bu ihtimal varsa bunu beklemeliyiz.
Kadınlar dünya kupası finali..
Güzel dinimiz bize ötenazi konusunda biraz iltimas gösterseydi herkes için iyi olmaz mıydı yani?
pazar kahvaltısı. pazar kahvaltısı önemli aga.
(bkz: aile)
Daha fazla hüzün, bunu kaçıracaktım.
sehirdeki cook eski bir tatlicinin yaza ozel sokaga masa atip servis acmasini kacirmis olacaktim. bir de bu masada yapilan sohbeti.
Pull and bear daki indirimi.
Adam güzelliği getircem dedi, getirdi valla.
Öğle yemeğinde mantarlı tavuk sote bulgur pilavı ve yayla çorbasını kaçıracaktım. Semiz otlu salatayı ve yoğurdu saymıyorum bile.

Ha bi de kayısı vardı meyve olarak.
Hiçbir şey.
Artık ben olmayacağım için hicbir seyi kacirmamis olacaktim.
hiçbir şey kaçırmış olmazdım. bunu uzun yıllar önce yapmam gerekirdi. hala mal mal bekliyorum niyeyse. yapayım ben şunu.
hayat yaşamaya değer .

karamsar olmamak lazım karamsarları da uyandırmak lazım .

deh demek lazım deh oğlum .
sherlock holmes. 2009 yapımı olan film. hep aklımda olmasına rağmen sürekli ertelemiştim, ne güzel filmmiş. izlemeden gitsem üzülürmüşüm. yarın da 2011 yapımı olanı izlemeyi düşünüyorum, pazartesi allah kerim *
anne ve babamla balkondaki pazar kahvaltısını kaçırmış olacaktım.