bugün

hayatın tersten aktığını, gelecekten, geçmişe doğru gidişin olduğunu gösteren serzeniştir. tamamen anlam düşüklüğü içinde olan iki cümlenin birleşmesi olduğu gibi, yazarın kafa yapısına cuk oturur. karışık ve geriye doğru özlem duyan...
verdiğim mantık derslerinde önermelerin anlamlı olmaması için verdiğim "ben yarın geleceğim" örneğinin yaşayan hali.

Kullanıcı adı, mantıksal olarak anlamsızdır. ancak yazdıkları anlamlıdır.
eski sevgiliden alınan ayar ve ayrılık kararı sonrası, oturduğu apartmanın önüne 16 numara samur boya fırçasıyla 5 hat gölgelendirmeli renkle yazılması gereken aşık vecizesi.
(bkz: ağzınla iç şunu)* diyerek selamlanması gereken yazar.
- dün gideceğim, yarın geldim
+ bugünü yolda geçiriyosun yani. ehe ehe...
(bkz: paralel evren)
-sınav nerden nereye kadar?
-sondan işlediğimiz yere kadar.
(bkz: mişli gelecek zaman)
An itibariyle tanıştığım, hayatta ortak acılarımızın olduğu, aynı rüyalardan uyanıp aynı hüznü paylaştığım, içimin ısındığı yazar kardeşim.
(bkz: #4547281) kesinlikle katıldığım yazardır. aynı dertten mustaribiz.
(bkz: geleceğe dönüş)
(bkz: gecmisi planlamak gelecegi hatirlamak)
beni değerli görüşleriyle onure etmiş yazardır.
(bkz: herkese benden çay)
şu sıralar aşk acısı çeken, oda bir çok mühendis gibi sanayinin tozunu attıran, 10 parmağında 10 marifet olmasına rağmen, gönül problemlerini çözemeyen, sohbeti hoş sözlük yazarı.
aşkını inkar etmek için içen, kendi bilgisayarına ilan-ı aşk eden kişi. içmeden devamlı sarhoş olmanın yollarını keşfetmek için can atan kişi.

seni seviyorum...
(bkz: şeref geçen gün çok iğrenç bir insansın)
bekarete takmış yazar.
heyooo yarın gelecekmişim, yine bildim!!*
(bkz: #4964293)
hakkında tanımadan yorum yaptığım yazardır. affetsindir..
yakın geleceğin salsa kralı.
hayatın bazı zor evrelerinde görüşlerimizin kesiştiğini düşündüğüm güzel yürekli yazar... gönlünce bir hayatı olmasını temenni ediyorum en samimi duygularımla...
(#5407008) güzel söylemiş yazardır.
(#6433531) sabah sabah güldüren yazar.
ayrıca
(bkz: yaran başlıklar)
hayran kaldıgım nicklerden bi tanesi.
nasıl, neden böyle bir nicki kaçırırım, çoktan gelmiş olsun ama hoş gelmiş. *