bugün

Herkese yürüyo falan diye tiye aldığımız, tatlı sert idare ettiğimiz adamın yaptığı ahlaksızlıktır. O kadar şikayet ettik ama boş herif hala yazıyo.
Hatirlatmayin ya cok igrencti.
Allah belasını versin onun, 2011den beri gördüğüm en rezil olaydı.
Evet anlatıyorum arkadaşlar. Dün gece değildi ama bizim yan komşumuz karısını aldatıyor ve karısı hayatımı mahfettin seni mahkemeye vereceğim diyor. Resmen adama pompalıyla dalmak istedim. Şerefsiz herif. Resmen rezalet. Çocukla beraber orada kalakaldı Abla.
Hatırlatılmaması gereken olaydır.
görsel
olaylar ne gençler biri mesaj kutumu hareketlendirebilir mi pls.
tüm yazarları tek tek silkmiştim hatırlatmasanıza ulan. evet.
Söylenenlere göre moderasyondan bir iki kişi postalanacakmis. Hiç yakışmadı sözlüğe.
daha önce hiç bir yazarın nick altına 2 saatte 150 ye yakın nickaltı girildiğini görmedim, duymadım.

eee yok mu bugün intiharlı mintiharlı bişey?

Edit: olm valla lan ciddili bu sefer. Bana inanmıyosanız aha kedilerin babasına sorun.
hiç ilgilenmediğim olay.
Bu kez dün gece gerçekten yaşandı ama hep blöf yaptığımız için artık kimse inanmıyor amk. *
Sözlükte 10 dakika süresince durması bile skandal olan bir durumdur. Yazıklar olsun. Evet.
görsel
yine rivayet sardı buraları, isteniyor ki herkes neydi o olay diye sorulsun.
Uykum kaçtı dün geceden beri
Hala koala gibi ekrana bakıyorum.
Modlar hemen el attı da uzamadan kapandı. Evet.
Hatırlayınca bir kusma getiren olay. Neyse ki bitti çok şükür. Evet.
Kapatılması gereken olay. Susun susun. Evet.
Kimse görmeden silindi çok şükür.

Rezil olacaktık cümle aleme.
Off söylemeyin sakın midem kalkıyor zaten. Düşman başına. O öyle o böyle demişti demi of ki ne of. Boşver sil kafandan şunu.
her nedense bu olayı sadece bir kaç kişi bilir.
sakin ol ve klavyeyi usulca yere bırak evlat.
mide bulandırıcı olaydır. sözlük iyice zıvanadan çıktı.
Merakimdan geberdim ve Butun geceyi gozden gecirdim (işsizim çünkü)) ama hiç bir şey bulamadim. Dün gece bi sik olmamış. Amam tamrim!!
Hepimizi utandırdı. Evet.
güncel Önemli Başlıklar