bugün

allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun. ne desek boş, dünya hayatı işte. gelip geçiyor.
Allah sabır versin.
I Know you feel me so much pain. Mekanı cennet olsun. Hepimiz bu diyarlardan bir gün gideceğiz. Geride sevdiğimiz insanlara bırakabileceğimiz tek şey güzel anılar ve hatıralardır. Başınız sağolsun sayın yazar.
Allah sabır versin. Mekanı cennet olsun.

Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir.
Gölgesi bile yeter derler baba için. Varlığı insana güven ve huzur vermeye yeter. Konuşmasa ve sussa bile. Hayattaki dayanacak dalı kırılır insanın dağ gibi babası göçünce bu fani alemden. Tadı tuzu kalmaz bir zaman. Gizli gizli ağlar içerlenir masum bir çocuk gibi sessizce. Allah sabırlar versin. Dayanması güç bir acıdır çünkü yaşanan.
insanın canı nasıl yanar bu durumda iyi bilirim. 7 yıl oldu babam kollarımda öleli. allah rahmet etsin sizlere de sabır versin.
basın sağ olsun allah sabır versin.
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Acını sindire sindire yaşa kardeşim. Kabullenmek zaman alsa da kaçma ondan. Zamanla alısacaksin
“Bugün sahneye çıkıp insanları güldürdüm” diye devam eden tiyatrocu repliği.
Başın sağolsun öncelikle. Ve teşekkürler bizi samimi dostların olarak görüp acını paylaşmak istediğin için hepimiz bu dünyaya hapis olmamak, sevdiklerimizle bir vakit sonra buluşmakla müjdelenmişiz umarım acını bir nebze hafif kılar bu gerçek. .
babasını kaybetmiş biri olarak acısını anlayabildiğim en azından tahmin edebildiğim yazar hüznü. allah rahmet eylesin. gerçekten toparlanılması zaman alan bir acı. babanızı tabutun içerisinde gördüğünüzde artık onun olmayacağını ve onsuz hayata devam etmeniz gerektiğini anlayabiliyorsunuz.
Eger duyar kasmak icin ve arti oy almak icin degilse Basin sagolsun gercekten.

Baba acisi yasamak zordur. Iyi bilirim.
DÜNYANIN EN ZOR ŞEYi.
BAŞINA GELMEYEN BiLEMEZ.
ALLAH RAHMET EYLESiN.
Başın sağolsun Allah sabır versin, belki söversin bana ama böyle durumlarda nasıl eli telefona gider insanın diye düşünürüm, bilmem belki babam ölse Bende mi yazardım veya ben ölsem oğlum oyuncaklarıyla yine oynarmıydı.
Bilmiyorum insan unutmasa yaşayamaz herhalde, acısını çabuk unut kardeşim.
edit:imla
babalar çınar gibidir, meyvesi olmasa da gölgesi yeter...

allah rahmet eylesin.
demek bütün güzel insanlar bir bir gidiyor. biz hiç gitmeyecek gibiyiz değil mi ya? işte o gidenler de bizim gibiydiler. yalnız geldik yalnız gideceğiz. en iyi vaiz ölümdür. cümleten ölenlere rahmet kalanlara sabır dileriz.
Hala hayatta hangisinin daha acı olduğunu düşündüren başlıktır.

Kendi Ölümünü yaşamak mı sevdiklerinin ölümünü görmek mi?
Yürek dağlar.

Elsiz, ayaksız kalırsın sanki...
ıslak bir kedi yavrusu gibi,
Öyle biçare, şaşkın şaşkın...

Hadi canım!
Nasıl yani?!
Babam... Benim babam mı?!
Yok ölmemiştir o! olmaz!
Ölmez!
Vallahi ölmez!

Hayatın sillesi denen o klasik tabir vardır ya, hahh öyledir işte!
Kalkavi bir sille!
Acısını her daim ruhunuzda taşıyacağınız cinsten.

Nerden mi biliyorum?
Birgün benim babam da òlmüştü...