bugün

kanı karadeniz gibi kaynayan karadeniz gençlerini dövme bozuyormuş.
demokrasilerde var olan seçme ve tercih özgürlüğünü engelleyen bu zihniyeti, esas ben bozarım.

http://www.milliyet.com.t...=Dovme%20gencligi%20bozar..
büyüklerin küçükleri koruma görevini üstlendikleri bir diğer vakadır.

(bkz: ya bir rahat bırakın insanları)
Türkiye'nin acınası hallerinden sadece birisi.. Ama bir türlü şaşıramıyor insan. Çünkü ülke bu gerici/yobaz heriflerin tekeli altına girmiş durumda. Topkapı Sarayı'nda yıllardır şarap ikram edildiğini ve sarayın içindeki restoranda da içki servisi yapıldığından habersiz alperenlerin gaza gelerek "kutsal mekanda şarap içiyorlar" saçmalığı ile bir konseri basmaya çalıştığı bir ülkede bu haber malesef ki garip gelmiyor. Çünkü bir zihniyet bu. Gelenek haline gelmiş gerici bir zihniyet.

Öğrencileri şehirden kovmuş!... vatanı kurtardın değil mi? Rize gençliğinin rotasını belirledin.. Sonra ise; bize yakışmaz demiş.. siz kimsiniz ulan? Kendi adına konuşsana? Ben gericiyim, yobazım hoşuma gitmiyor kimsenin yapmasına, yaptırmasına izin vermem.. buradan para kazanan öğrenciler aç gezsin, kendi isteği ile dövme yaptırmaya çalışan gençler ise y**ramı yesin izin vermiyorum yaptırmalarına demek istiyorum desene lan?

Son olarakta kimse rize gençliğini bozamaz demiş. Ulan troll herif bu gençler silah mı dayıyor rize gençlerine dövme yapalım size zorla diye?.. Adam kendi isteği ile gidiyor ve yaptırıyor. Mahalles baskısıyla bir gençliği korumaya çalışan zihniyete her türlü küfür edilebilir.
saçmalıktır.