bugün

dövmeli birçok kızın sahip olduğu çekiciliktir.

toplanın beyler asıl hikayeme başlıyorum.bugün bir kız gördüm işte.aynı ortamdaydık ama tanışmışlığımız yok pek.kız o kadar güzel olmadıpğı halde dövme çok farklı bir hava katmış.haa zaten dövme olmasa çekici olmazdı.zaten o yüzden başlığı bu şekilde açayım dedim.zaten çekici olan kız bide dövme yaparsa işte onda pek değişen bir şey olmaz bana kalırsa.
azdır.

dövme çok nadir yakışıyor bence kızlara. çok çok çok iyi düşünüp, çok iyi yakışan bir yere yaptırmaları gerekiyor. zira cidden kötü olduğunda erkekte kötü durabileceği en üst seviyenin 2-3 katı daha kötü duruyor kızlarda.

eğer dövmenin pozisyonu ile ilgili bir tüyo vermek gerekirse de ayak bileği ve kalça dövme kötü olsa dahi her bayan için artı puandır. özellikle kalçaya yapılan dövme bir anda doggy style seks fantezilerinin odağı olmanıza sebep olabilir.
Dövmenin nerede olduğu da etkendir zira kolları dövme dolu bir kız oldukça iticidir.
kasığında dövme olan bir kız her daim çekicidir. tabi dövme tercihinde çizgi film kahramanlarını ya da sevgilisinin ismini kullanmazsa.

ayrıca bu dövmeyi tam anlamıyla görmeniz için kız kişiliğin düşük bel pantolon giyinmesi ve bunla beraber gerinmesi yada bir yere uzanması gerekir ki bu şekilde kısmı olarak görüldüğünde dövme bir çok fantaziye ilham kaynağı olur.
dövmeyle çekicilik olmaz.. dövme etkendir sadece birinin ''daha da'' çekici olabilmesinde. ayrıca yerine ve dövmeye göre de değişebilen durumdur.
görsel
görsel
görsel
beyaz tenliyse hele tapılır. tabi yüzü gözü de düzgün ise.
(bkz: suicide girls)

büyük bir gerçektir.
renkli yaptıracaksanız bileklere yaptırın ki çekiciliğinize çekicilik katsın.

ama sayısını arttırmayın. gerçekten hoşunuza gidince dahasını isteyeceksiniz.
Kime göre, neye göre çekici?
Beni tanrı yargılar yazınca azim bir bok olunmuyor zira.

Yoktur öyle cekicilik.
suicide girls dışında bir halta yaramayandır, iki kelebek kırlangıç ile isyankara bağlamayın anacım, dövme sorumluluktur az da olsa kişinin aynasıdır (bana göre), otu boku çizdirip çekici olduğunuzu sanmayın.
çekicilik değildir o bildiğin iticiliktir.
Abartmadıgı sürece güzeldir. (bkz: megan fox)
Mallıktır, çekicilik değil, zira bunu sadece kadınsı erkekler beğenir kızlar uyanık olun, benim gibi gerçek bir erkek asla beğenmez....
hafif dövmeler güzel lakin koca koca kara kara dövmeler itici gelir.
basitçe üreme dürtüsünden ibarettir. eril kişinin zihni dövmeli bir dişi gördüğünde ister bilinçli ister bilinçaltı düzeyde o dişinin kendisiyle cinsel ilişkiye girme olasılığının yüksek olduğunu sanar ve varoluşunun tek anlamı kuvvetle muhtemel bir saniyelik hayvani bir haz olduğu için dövmeli bir kadını çekici olarak atfeder.
yazı, kelebek, kurukafa, düş kapanı, kuş, sol anahtarı, melek, kedi dövmeleri haricinde olan çekiciliktir. Lütfen orijinal fikirler bulun artık.
görsel

Gözlerden kaçmayan bir çekicilik.
herkeste martı vardı o dönem geçti sanırım. orijinal dövmeyse sorun yok ama belediye ücretsiz yapmış gibi aynı dövmeler çekicilikten ziyade itici geliyor.
bana çekici gelmediği gibi itici geliyor.
Sadece ayak bileği ve kulak çevresindeyse olan çekiciliktir.

Diğer yerlerde ten gibi bir şeyi örten suni bir çizim gibi duruyor.
ayak bileğinde veya ayağının üzerindeyse, etki gücÜ 66 kat artan çekiciliktir.