bugün

bu sefer konuyu cidden fazla uzatmayacağız. çünkü her şey ortada. dövme ortada, bayan ortada, din ortada, kitab ortada. yani her şey açıkça ortada.

bir kadın düşünün haşa götünde dövme var? bu kadın için ne düşünürsünüz? ya samimi olun iki dakka! ne düşünürsünüz? cevabı siz bizden çok daha iyi biliyorsunuz o nedenle uzatmayacağız.

amaç aranmaktır efendiler aranmak! ona buna bedeni peşkeş çekmektir! varsa itirazı olan dövmeli bayanlar gelsin "cilqin_cocuq_brs_lee@hot..." her türlü yani! bizim allahdan başka kimseden de korkumuz yoktur bilen bilir...

mekke merkez kafasına göre herkez...
guslü olmayan da müslüman olabileceği için varlığı mümkün kişidir.

mesela alkol alan müslüman da olabilir.

mesela namaz kılmayan müslüman da olabilir.

imanın şartlarını yerine getirmek müslüman olmak için yeterlidir. geri kalan her şey amel defterindeki hesabı etkiler.

asıl tehlike, bir müslümanın müslüman olmadığını iddia veya ima etmektir. net, kafir olursunuz.

o yüzden iddianın sahibini kelime-i şehadet getirmeye, ciddi ciddi söylüyorum, davet ediyorum.
Çalıp çarpıp ben müslümanın diyenden daha müslümandır.
Ek olarak ne alaka be müslümanlıkla dövme?
(bkz: Aydın bir Türk kadını)
elinde müslümanlık dedektörü bulunduğunu zanneden Homosapien zırvası... ulan size bu hakkı kim veriyor anlam veremiyorum. kur an da dövme ile ilgili ayaet var mı, yok. peki siz neyinize güvenip yaklaşık 1400 yıllık hadisleri %100 kesin baz alarak ahkam kesiyorsunuz? umarım böyle şeyler sıçarken bunun sonucunun imanı kaybetmeye kadar gideceğini biliyorsunuzdur!
Yoldan çıkmıştır. Müslümanım diyen dövme yaptırmaz.
Kur'an'ı kerimde dövme yaptırmakla alakalı bir şey yok.
bir mehdi vakası daha. milletin dini seni mi aldı?din herkesle rabbleri arasında olan bir şeydir. (bkz: sanane amk milletin dövmesinden)
dovmem var diye hristiyan mi oldum yani simdi ? muslumanlik dovmeden mi ibaret. yapma allah askina ya.