bugün

Yoktur. Böyle bir şey namümkün.
"En soğuğa getir. Suyu aç. Bitti.
IQ ? 270 IQ ya sahibim. Ben bağımsız bir düşünürüm. Ben kaçınılmazım. Ben sınırsızım. Ben yenilmezim."
~Zeki Facebookçu
hidroforlu binalarda pompanın devreye girmesi ile durması arasında 1,5 atü basınç farkı olur. bu farktan dolayı su sıcaklığını sabit ayarlamak imkansızdır. sistemde güneş enerjisi ile sıcak su elde edilyorsa eğer su kullanıldıkça sıcaklık düşeceğinden bundan dolayı da sabit sıcaklıkta su alınmaz.
her durumda sabit sıcaklıkta su alabilmenin tek çözümü, güneş enerjisi sistemi yok da merkezi sıcak su varsa dairenin soğuk su ve sıcak su girişine basınç sabitleyici vana takmaktır. bu durumda her iki vanayı da 2 atü ye ayarlamak yeterli olacaktır.
elektrikli ya da gazlı şohbeni olan dairelerde bu problem olmaz.
(bkz: Termostatik banyo bataryası)

Hayatınızı kurtarayım hadi bu gece de.
Tek seferde ayarlıyamıyorum evet. Kanun mu var? Olsa ne yazar. Sonunda Ayarı tuttururuz usta sen rahat ol.
seçilmiş insandır. tebrik eder başarılarının devamını dilerim.
Sanırım bu sıcaklık ayarlama sıkıntısı güneş paneli sayesinde elde edilen sıcak sularda oluyor. Çünkü suyun sıcaklığı günden güne değişebiliyor bi düzen tutturamıyorsun. Normal şofbenlerde böyle bir şey olmuyordur. Tamamen mabadımdan uydurduğum bir fikir. Yanlışım varsa düzeltin.
Bordo berelidir.
Altın madalyayı hak eden insandır.
güncel Önemli Başlıklar